gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Biliyor musun...?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

BİLİYORMUSUN... KENDİ DİRSEĞİNİN YALAMANIN MÜMKÜN OLMADIĞINI?
    EĞER KUVVETLİCE HAPŞIRSAN BİR KABURGANI KIRABİLECEĞİNİ?
    VE HAPŞIRMANI BASTIRMAYA ÇALIŞSAN
    KAFANDAKİ YADA BOYNUNDAKİ BİR KAN DAMARININ ÇATLAYA BİLECEĞİNİ VE BUNDAN ÖLEBİLECEĞİNİ?
    VE HAPŞIRIRKEN GÖZLERİNİ AÇIK TUTMAYA ÇALIŞSAN DIŞARI DOĞRU FIRLAYABİLECEKLERİNİ?
    DOMUZLARIN VÜCUT YAPILARININ ONLARIN GÖKYÜZÜNE BAKMALARININ İMKANSIZ KILDIĞINI?
    FARELERİN VE ATLARIN KUSAMADIKLARINI?
    SADECE BİR SAAT KULAKLIK TAKMANIN
    KULAĞINDAKİ BAKTERİ SAYISINI %700
    ARTIRDIĞINI ?
    ÇAKMAĞIN KİBRİTTEN ÖNCE BULUNDUĞU
    FOTOKOPİ MAKİNELERİNİN DÜNYADA EN FAZLA,BAZI KİMSELERİN ÜZERLERİNE OTURUPTA ARDLARINI ÇEKERKEN OLDUĞUNU?
    UYURKEN TÜM HAYATIN BOYUNCA YAKLAŞIK 70 SİNEK-BÖCEK VE 10 ÖRÜMCEK YUTACAĞINI?(MMMMMH)
    PARMAK İZLERİ GİBİ DİL İZLERİNİNDE İKİNCİ BENZERİ OLMADIĞINI?
    BU YAZILARI OKUYAN İNSANLARIN %75'NİN
    DİRSEKLERİNİ YALAMAYA DENEDİKLERİNİ?BİR DE ŞUNLAR:EĞER 8 YIL 7 AY 6 GÜN BAĞIRA BİLSEYDİN BİR BARDAK KAHVEYİ ISITMAYA YETECEK KADAR ENERJİ ÜRETEBİLİRDİN.
    EĞER KAFANI DUVARA VURSAN 150 KALORİ HARCARSIN
    BİR DEVE KUŞUNUN GÖZÜ BEYNİNDEN DAHA BÜYÜKTÜR DENİZ YILDIZLARININ BEYNİ YOKTUR.KUTUP AYILARI SOLAKTIR.

BU YAZILARI OKUYAN İNSANLARIN %75'NİN
    DİRSEKLERİNİ YALAMAYA DENEDİKLERİNİ?

Bende denedim ama olmadı yaww :D

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yok ben denemedim ama dil olayını hiç duymamıştım..

Biliyor musun...? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biliyor muydunuz ?

Biliyor muydunuz ?

İnanın içlerinde o kadar çok ilginç şey var ki:SBazılarını biliyordum ama bazıları beni hayrete düşürdü:)Bence herkesin bilmesin gereken herşeye burda.Buyrunuzz:):):) BİLİYOR MUYDUNUZ ? -Fareler Kusamaz. -Zürafalar yüzemez. -Yılanlar duyamaz. -Karıncalar uyuyamaz. -Kirpiler suda batmaz. -Kutup ayıları solaktır. -Sineklerin 5 tane gözü vardır. -Zürafanın ses telleri yoktur. -Yunuslar bir...
  2. Biliyor musunuz???

Biliyor musunuz???

Sizlerle birazdan paylaşacağım konu gerçek olup Türkiye'nin en kalabalık metropol kentlerinden biri olanİstanbul'da öğretmenlik yapan bir arkadaşımızın mektubudur.Türkiye'nin acı gerçeklerini gözler önüne seren konuları dile getiren hatta bunları birebir yaşan bu öğretmenimizin mektubunu sizlere aktarıyorum Öğretmenimiz adını ve nerede çalıştığını gizlemek zorunda kalmış; tahmin...
  3. Zambağın Faydalarını Biliyor musunuz ?

Zambağın Faydalarını Biliyor musunuz ?

zambağın faydaları zambağın yararları bitkisel tedavi zambak Güzel görüntüsü ve kokusu yanında alternatif tıp tedavilerinde de kullanılan zambağın faydalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) 1)Cildin erken yağlanmasını önler. 2)Yüz ve gözaltı kremlerin de hammaddesidir. 3)Cildin genç ve dinç görünmesinde etkili rol oynar.
  4. Çörekotunun Faydalarını Biliyor musunuz ?

Çörekotunun Faydalarını Biliyor musunuz ?

Çörekotunun Faydaları Nelerdir Çörekotunun Yararları Çörekotu hangi hastalıklara iyi gelir Mutfaklarımızda hamur işleri yaparken bolca kullandığımız çörekotu, alternatif tıp tedavilerinde de kullanılıyor melekler :) Peki bu şifalı bitkinin sağlığımıza faydalarını biliyor musunuz ? :tik: Çörek otunda bulunan nigellon ve alfa-pinen gibi eterli yağlar, solunum borusunun genişleyip krampların...
  5. Tükürüğün Önemini Biliyor musunuz?

Tükürüğün Önemini Biliyor musunuz?

tükürüğün önemi tükürük hakkında Sevgili melekler, tükürük deyip geçmeyin, insan hayatında o değersiz gibi gördüğünüz tükürüğün öyle büyük önemi varki. Şöyle bir sıralarsak, ağrı kesici, diş yıkayıcı, koruyucu. Şaşırdınız değil mi? İşte tükürüğün önemi hakkında ilginç bilgiler... Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurselen Toygar, tükürüğün dişleri...

Sayfayı Paylaş