gebe
  1. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

BiLiyormusun; hayaL ettiklerim bunlar değiLdi..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında civciw tarafından paylaşıldı.

ßıLıyorum artık sevmeyeceksın benı, yuzumu gormek bıLe ıstemıyorsun bıLıyorum. ama en cok canımı acıtan bunLarı bana soyLemeden gercekLEstırmen oluyor... Oysa en basında herseyden vazgecmıstım ben, ama sen o herseyden vazgecmıs bır kosede unutuLmus, dısLanmıs sevgı fakırı oLan benı seveceğını soyLemıstın... Bunun ıcın ne cok emek sarfedıp benı olduğum yerden cıkarmıstın; karanLıktan... Bır mum ısığıydın bana bunu bıLıyordum ama sen aydınLığım oLacağını soyLuyordun, hersey cok guzeL oLacak sende sevebıLeceksın dıyordun... Kabuk bağLamıs yaraLArım vardı benım, nasır tutmus bır kaLbım.. Onu hıssedebıLmek ıcın kac kere yumrukLamıstım goğsumu atısını duyabıLeyım diye... En cok yaLnızken onunLaydım en cok unutuLmusken hıssedıyordum onu. Gercekten sevebıLırmıydım ben ? YapabıLırmıydım bunu sence ? Sen buna benı ınandırmak ıcın herseyı yaptın ve bıLıyormusun en sonunda ınandırmıstın benı bende sevebıLecektım, benıde seven bırıLerı oLAcaktı artık... Ama ınsanLAr doyumsuz, kımse eLde ettıkLerıyLe yetınmıyor artık. Hem bak sende yoksun artık sen de dayanamdın benım sevgısızLığıme...

Burası yaLnızLıkLar sehrı... benım ıcın kendımden baska sevenımın oLmadığı bır yer.. Burda bır ısık bır umıt ıcın ınsanLar bırbırLerını yok edıyor.. Sonsuz ıstek carpısıyor bu sehırde.. bıLıyormusun bu sehır hep karanLık, aydınLığı buLamayanLarın sehrı burası. SokakLarı ıssız caddeLerı soğuk, burda kımse kımseyı goremıyor. En fazLa kendıne sığınıyor burada ınsan... Ve bıLıyormusun benı burdan cıkarttığında sana mınnetkârdım. Ama yıne burdayım, kendımı arıyorum yıne buLamayacağım yerLErde. kaLbımın parcaLArını arıyorum butun yaLnızLıkLarda, hayaLLerımın gercekLerını arıyorum yıne...

Dediğin gibi ben hayaLLerde yasıyorum ama bıLıyormusun hayaL ettıkLerım bunLar değiLdi...

BiLiyormusun; hayaL ettiklerim bunlar değiLdi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunları biliyormusunuz?

bunları biliyormusunuz?

1.Dünyanın en büyük timsahı 6 metre boyunda, ağırlığı ise 1 tondan fazla. 2.Develerin 3 tane kaşı vardır. 3.İstakozların kanı mavidir. 4.Bir sineğin hızı saatte 8 km'dir. 5.Erkek güve, dişi güvenin kokusunu 14 km'den alabilir. 6.Bazı böcekler kafalarının kopmasına rağmen bir sene yaşayabilirler. 7.Çikolata köpekleri öldürebilir. Gerçek çikolata köpeklerin kalbini ve sinir sitemini...
  2. bunları biliyormuydunuz!!!!!!

bunları biliyormuydunuz!!!!!!

2.600 Kadar Kurbağa Çeşidi Vardır. - Denizin Bir Pet Şişeyi Yok Edebilmesi İçin 400 Yıl Gereklidir. - Fareler Kusamaz. - Yılanlar Duyamaz. - Zürafalar Yüzemez. - Karıncalar Uyumaz. - Kirpiler Suda Batmaz. - Kutup Ayıları Solaktır. - Sineklerin 5 Gözü Vardır. - Zürafaların Ses Telleri Yoktur. - Yunuslar Gözleri Açık Uyurlar. - Develerin 3 Tane Kaşı Vardır. - Bir Sineğin Hızı Saatte 8 km.dir. -...
  3. bunları biliyormusunuz ?

bunları biliyormusunuz ?

Gerçekler ve rakamlar Saç sayısı: Her insanda 100.000 - 150.000 Saç yoğunluğu: 200/cm² Çapı: 0.1 mm Her bir saç telinin aylık uzama miktarı: 1 cm Bir günde toplam saç uzaması: 20-30 m Günde kaybedilen toplam saç sayısı: 50-100 biraz daha faydalı olanları isee: Saç kaybını artıran etkenler Tükenmişlik durumu, stres Ateş, enfeksiyonlar Troid bozukluğu gibi bazı hormonel ve metabolik...
  4. bunları biliyormuydunuz?

bunları biliyormuydunuz?

hamilelikte fotokopi çekmek Müfsid Ne Demektir? Usûlüne uygun olarak başlanmış bir ibadeti bozup, geçersiz hale getiren herhangi bir davranıştır. Aşere-i Mübeşşere Nedir? Ve Kimlerdir? Dünyada iken Hz.Peygamber tarafından Cennetle müjdelenen on kişiye Aşere-i Mübeşşere denir. Bunlar: Ebû Bekir, Ömer, Osman, Ali, Talhâ, Zübeyr, Avf oğlu Abdurrahman, Sa’d, Zeyd oğlu Saîd, Ebû Ubeyde (r.a.)...
  5. Bunları biliyormusunuz.. !!

Bunları biliyormusunuz.. !!

Dünyada her dakika iki tane düşük şiddette deprem olmaktadır. Hindistan'daki yıllık doğum sayısı, Avustralya'nın toplam nüfusundan fazladır. Rusya'nın dörtte biri ormanlarla kaplıdır. Tarih boyunca yeryüzünde bulunan altın 200 kat daha fazlası okyanuslarda bulunmaktadır. Köpeklerin ter bezleri ayaklarındadır. Yazar Rudyard Kipling sadece siyah mürekkep kullanırdı. Mickey Mouse'dan önce en...

Sayfayı Paylaş