gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

biliyormusun?

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. nagish

nagish Forum Okuru

kısa ve öz.... her şeyi anlatan... güzelmiş beğendim

3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

biliyormusun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biliyormusunuz?

biliyormusunuz?

Üç yaşından daha önce olanları için hatırlamıyoruz? Bilim adamları geçmiş deneyimlerimizi saklayan hafızamızın beynimizde anıveya öykü şeklinde organize olduğunu ileri sürüyorlar. Üç yaşından küçükler bu şekilde iletişim kurma yeteneğine sahip değiller.Öykü ve anılarını anlatamıyorlar. Yer ve karakter kavramlarını anlamıyorlar. Üç yaşından küçükler düzgün konuşabildikleri,anlayış, seziş ve...
  2. Biliyormusunuz...?...

Biliyormusunuz...?...

Biliyormusunuz...?... » Arıların bazı çiçeklerden yaptığı balların zehirli olduğunu,bu zehrin arıları etkilemediği için arıların bu çiçeklerden de nektar topladıklarını, ancak yaptıkları balın insanları zehirlediğini ve bu zehirli bala deli bal dendiğini, » Çiftçilere zarar veren böceklerden bugün bilinen bir milyon civarında böcek türü olduğunu, tüm böcek türlerinin sayısının ise 10...
  3. Bunlari Bİlİyormuydunuz?

Bunlari Bİlİyormuydunuz?

...TARİH BOYU YAPILMİS SAVASLARIN EN UZUNU İNGİLTERE İLE FRANSA ARASİNDA OLMUSUR. BU SAVAS 115 SENE SÜRMÜŞTÜR. (1338-1453) ...BAYKUS MAVİ RENGİ GÖREBİLEN TEK KUSTUR ...KARINCALAR UYUMAZ ...FENERBAHÇE KULÜBÜNÜN İLK ADI 'SİYAH ÇORAPLILAR'DI ...BAZI ASLANLAR GUNDE 50 DEFA CİFTLEŞEBİLİRLER ...AMERİKAN HALKININ %60'I ÜLKELERİNİ DÜNYA HARİTASINDA BULAMIYOR. (şaka değil) ...SIFIR'I MÜSLÜMANLAR...
  4. bunları biliyormusunuz ?

bunları biliyormusunuz ?

Gerçekler ve rakamlar Saç sayısı: Her insanda 100.000 - 150.000 Saç yoğunluğu: 200/cm² Çapı: 0.1 mm Her bir saç telinin aylık uzama miktarı: 1 cm Bir günde toplam saç uzaması: 20-30 m Günde kaybedilen toplam saç sayısı: 50-100 biraz daha faydalı olanları isee: Saç kaybını artıran etkenler Tükenmişlik durumu, stres Ateş, enfeksiyonlar Troid bozukluğu gibi bazı hormonel ve metabolik...
  5. Biliyormusun.....

Biliyormusun.....

Çağır beni, çağırda büyüsün içimde biriktirdiğim bütün yalnızlıklarım! Adım adım büyür yalnızlık, yürüdükçe devasallaşır kimsesizlik! Dur!Ne olur Sende gitme! Yalnızlığın üzerime yüklediği bu sessizlik artık beni boğuyor. Buradayım baksana karanlığın tam ortasında. N'olur artık gitme. Sana çok ihtiyacım var. Kurtulmak istiyorum ama koşamıyorum.Çaresizlik öyle bir bulaşmışki bu...

Sayfayı Paylaş