gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

biliyorum beni sevmiyorsun....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

beni sevmiyorsun siir beni sevmiyorsun biliyorum biliyorum

Biliyorum beni sevmiyorsun
    Kimbilir başkasıylasın şimdi
    Aklına bile gelmiyorumdur
    İsmim de birşey ifade etmiyordur sana
    Cismim de
    Hatta içimdeki kocaman sevgin de
    Oysa sen benim için çok özelsin
    İsmin de cismin de çok özel
    Ruhumdaki ursun sen
    Her geçen gün beni tüketen
    Hastalık kadar ilaçsın da
    Ama ben ilaç alamayan fakir bir çocuk gibi

ÖLMEKTEYİM!

baktabul.com

biliyorum beni sevmiyorsun.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni necla olarak biliyorlardı

Beni necla olarak biliyorlardı

Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen, 6 ay öncesine kadar insanların kendisini Necla olarak gördüğünü, ancak son zamanlarda bunun kırılmaya başladığını söyledi. CNNTÜRK'te Kürşat Başar'ın 'Yaz Sohbetleri' programının konuğu olan Fahriye Evcen, oyunculuğa başlamasında Oya Aydoğan'ın büyük etkisi olduğunu anlattı. Televizyon gazetesi'nin haberine göre,...
  2. Sevmiyorum benden olmayanları..

Sevmiyorum benden olmayanları..

Sevmiyorum benden olmayanları.. Benim gibi olmayanlarda beni sevmiyor. Ürküyorum yapabileceklerimden, eskiden yapmadıkların başımda dikilmiş arsızca sırıtıyor, yabancılaşıyorum kendime.. Avutulmak istemiyorum artık, yalnızlığıma bile tahammülüm yok, yazdığım her satır çürümüş sanki, kokusunu duyabiliyorum buradan. Sarılmayalı kollarım boşlukta duruyor. Çıban gibi hissediyorum kalbimi,...
  3. o beni sevmiyor ne yapayım?

o beni sevmiyor ne yapayım?

bir qizi sevdim o ise beni sevmiyor umrunda bile diyilim cunki baska biriyle o ben ne yapmaliyim onu unutmalimi yoksa sonuna kadar mucadele mi etmeli????????
  4. Eşim beni sevmiyor

Eşim beni sevmiyor

Arkadaşlar yardım edin akıl verin nolur dertleşmeye çok ihtiyacım var ben yeniyim aranızda derdimi kimseye anlatamıyorum siz bari dinleyin..Ben 25 yaşındayım eşim 36 severek evlendik önceleri çok yiyi davranıyordu sanki ben olmasam yaşayamaz öyle hissediyordum şimdi ise yüzüme bile bakmıyor benimle konuşmak dahi istemiyor soruyorum aşkım bi derdinmi var neden böyle yapıyorsun diyorum kes...

Sayfayı Paylaş