gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Neye daldı gözlerin? Baktığın gökyüzüne mi? Ufuk çizgisinde beliren o hayal meyal gölge, seninde dikkatini çekti mi? Söylesene dinliyor musun beni? Sessizlik ha.. Yeni dostun, senin deyişinle yeni tarzın yani.. Biliyorum sevmedin beni, sus, sakın aralama dudaklarını. Duymak istemiyorum sesini, cesaretimi kırar..

Onu düşünüyorsun değil mi? Anlamamış gibi yapma, biliyorsun kimden bahsettiğimi.. Yenildiğin, küçük çocuk gibi büktüğün dudaklarından belli.. Evet evet, o aklındaki..

Bir türlü çıkmıyor değil mi? Ah.. Bilirim o duyguyu.. İçinde sürekli küllenmeye kafa tutan bir aşk, bir türlü söndüremediğin..

Nerde mi o şimdi?

Bir liman kentinde, uzaklardadır..

Gözü sürekli gemiler yanaşan rıhtımlardadır, ona verdiğin son çiçektir ellerindeki.. Gözleri hülyalıdır, şişmiştir belki seni düşünmekten, kırmızıdır..

Yoo, hüsn-i talil de değil, seni güzel bir sebebe bağlamak.. Sen sebepsen güzeli kötüsü olmaz onun.

Boşver beni, onu düşün şimdi.

Ben görebiliyorum dalgalardan.. Çiçekli, beyaz elbisesi üstündeki.. Tıpkı şimdi oturduğu o küçük sahil kasabası gibi, bembeyaz tenli, masum, duru.. Günah nedir bilmeyen, belki o melek gözlerinin altından neler hissettiği bilinmeyen.

Bir o kadar şeffaf, bir o kadar mat çehresi..

Tıpkı.. Tıpkı senin gibi.. Bırak! İtiraz etme şimdi. Biliyorum. Yeltenme birşey söylemeye.. Gidiyorum

alıntıdr

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki..
    :((( süper yaaa....

Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beni hiç sevmedin mi sen??

beni hiç sevmedin mi sen??

Beni hiç sevmedin mi sen Beni dikenli aşk bahçelerinin Umutsuz yarınlarına terk ettin sen. Ve yağmurlar yağdırdın üzerime Beni hiç sevmedin mi sen? Korkma benden! Ne yarınlarına çıkarım Ne telefonlarına Benden korkma! Ben hiç yokmuşçasına beklerim Sokak köşelerinde. Gözünün gördüğü hiç bir yerde olmam Korkma! Senden kopacağım artık Sensizliğin rıhtımında...
  2. Sen beni hiç sevmedin ki

Sen beni hiç sevmedin ki

Sen beni hiç sevmedin. Kendini yalnız hissettigin anlarda, her cümlesinde adının geçtiği sesi sevdin. Sıradan bir günün ilk saatlerinde, özlemlerimle büyüttüğüm seni, bana katmak için sevgi dolu seslenişlerimi sevdin... Sadece yüreğine dokunmak istediğim anlarda içimde kopan fırtınalara inat sessizliğimi sevdin. Sensizliğimi bir de! Tüm saatlerimi gelişine kurduğum o çaresiz bekleyişlerde,...
  3. sen beni hiç sevmedin ki!!!

sen beni hiç sevmedin ki!!!

Söylenmesi gereken sihirli cümleleri çoktan tükettim. Kalmadı artık açığa vurmuş kelimelerin mahremiyeti. Miladı çoktan geçti, özlemlere sığınan aciz satırlarım. Artık uyarlanamıyor hiç bir nakaratta şarkıların rivayeti üstüne. Zaman önleyemiyor gecenin ağır aksak saatlerinde sensizliğin verdiği mağlubiyeti. Ve hiçbir mana anlatamıyor, gözlerimde senli biten mimiklerimin yarım kalan...

Sayfayı Paylaş