gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bill Gates'in evi arabası yatı:)))

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bill gates yatı bill gates mal varlığı in yatı gatesin in evi Buyrun işte para ve güç insanı böyle mal varlığı sahibi ediyor:D
    Bill Gates'in arabasıyla başlayalım bakalım:D

akvaryum manzaralı odası:D

burda da bill gates in 97 milyon dolarlık evi... değişik bilgiler var ev hakkında... krokisini veriyorum önce

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=+2]The Gates "Ecology House"

[/SIZE][/FONT][​IMG]

Buda Bill Gates'in minik yatı:D

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bill Gates'in evi arabası yatı:)))
    oy oy para neler yaptırıyorr tesekkürler arabası süperrrr

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Bill Gates'in evi arabası yatı:)))

yat pek minikmiş bizim sülaleyi anca anlarrr:haha:eehh be para sen nelere kadirsinn:D:Demeğinize sağlık adminim..inş birgün hepimiizin öyle bir arabası olur:D:D:D

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    amin mechulum amiiiiin :D

tskler paylasim icin adminim.. büyülendim ya :D

5. IdriL

IdriL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ev ve araba gerçek mi...:)) evine bayıldım...

6. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    gerçekten yatı da pek bir minikmiş

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

offfff o ne öyle :)))) bu adamın evinde kaç tane oda var o kadar çok merak ettim ki :) her insan bilgisayarını açtığında milyar dolarlar kazanıyo (apple olmayanlar)

9. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    arabası harika,o evde acaba kaç oda var,bir odadan diğer odaya gitmek en azından 1 saat sürer herhalde :D:D
    yatıda gerçekden minikmiş o ev o arabaya yakışmıyor daha büyük bir yat ala bilirdi cimrilik yapmış :D:D

Bill Gates'in evi arabası yatı:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bill Clinton

Bill Clinton

Bill (William Jefferson) Clinton ABD'nin 42. Başkanı olan Bill Clinton 19 Ağustos 1946'da Arizona eyaletine bağlı Hope kentinde doğdu. Babası William Blythe'yi bir trafik kazasında kaybeden Bill, 16 yaşındayken, annesi Virginia Blythe, Roger Clinton ile evlenince Clinton soyadını aldı. 1968'de Georgetown Üniversitesi'ni bitiren Clinton, burslu olarak bir süre Oxford Üniversitesi'ne devam...
  2. Bill Murray

Bill Murray

Bill Murray Gerçek Adı: William James Murray Doğum Yeri: Wilmette, Illinois, ABD Doğum Tarihi: 21.09.1950 Boy : 1.84 m Onu Ünlü Yapan Ne? NBC'nin komedi dizisi Saturday Night Live (1977-80)'de yazarlık yaptığı sırada ünlenmişti. Birliktelikleri: Eşi: Margaret Murray, 1980'de evlendiler, 1996'da ayrıldılar Eşi: Jennifer Murray, (1997- ) Ailesi: Babası: Edward Murray Annesi:...
  3. Bill Paxton

Bill Paxton

Bill Paxton Gerçek Adı: William Paxton Doğum Yeri: Fort Worth, Teksas, ABD Doğum Tarihi: 17.05.1955 Boy : 1.80 m Takma Adı : Wild Bill Onu Ünlü Yapan Ne? Twister (1996) filmiyle ünlendi Birliktelikleri: Eşi: Louise Paxton; İngiliz Ailesi: Babası: John Lane Paxton, işadamı, aktör Annesi: Mary Lou Paxton Oğlu: James Paxton Kızı: Lydia Paxton Ödüllerinden Bazıları: 1982:...
  4. Bill Gates'in başarısının sırrı bu kitapta gizli

Bill Gates'in başarısının sırrı bu kitapta gizli

bill gates hayatı ingilizce bill gates ingilizce hayatı Outliers'te Malcolm Gladwell başarının çok çalıştılar, motivasyonları yüksekti, engel tanımadılar gibi beylik sözlerle açıklanamayacağını iddia ediyor. Malcolm Gladwell, Türkçeye de çevrilmiş olan son kitabı 'Outliers'da başarı üstüne yaptığı araştırmaları paylaşıyor. Öncelikle başarının, basit bir şekilde 'çok...
  5. Dünyanın En Zenginlerinden Bill Gates'in Muhteşem Evi

Dünyanın En Zenginlerinden Bill Gates'in Muhteşem Evi

bill gatesin evi, bill gatesin ev dekorasyonu, ünlülerin evleri Dünyanın en zenginleri arasın da yer alan Bill Gates'in evini merak ediyormusunuz? Evin tamamı tam 7 yılda inşa edildi ve 5 bin metrekarelik bir alana yapıldı. Saniye de 230 bin dolar kazanan Bill Gates'in evinin resimlerini sizler için galerimiz de paylaştım. Muhteşem bir doğa harikasının içinde inşa edilen evin dekorasyonun da...

Sayfayı Paylaş