gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bilmece bildirmece dil üstünde kaydırmaca

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

bilmece bildirmece dil üstünde kaydırmaca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilmece çözmek

Bilmece çözmek

Rüyada bulmaca çöz-mek bazen iyiye, bazen de kötüye yorumlanir. Rüyada bir kisinin bulmaca çözdügünü görmesi onun yapacagi bir isi yapip yapmayacagina tereddüt ettigine, bir baskasinin çözmekte oldugu bulmacaya yardim etmesi, baska birisinden fikir danistigina; bir kisinin rüyasinda bir baskasina bulmaca sormasi ve onun cevap vermedigini görmesi, yapacagi isin hayirli sonuç vermeyecegine...
  2. Ajda Pekkan - Bilmece Bildirmece

Ajda Pekkan - Bilmece Bildirmece

Bilmece bildirmece Bülürsün düşününce Ders olsun bu sizlere İ�özelim beraberce Bil bakalım ben kimi gördüm Bugün tenhalarda gezerken Sevişenler kimdi sarılmış elele Ben oradan geçerken Bilmece bildirmece Bülürsün düşününce Kimdi aşıklar sevgilim İ�özelim beraberce Sana kızmadım kı Bugüne kadar da hiç ağlamadımsa Bana sormadın kı Bil bakalım kimdi benim yanımdaki şimdi...
  3. üstteki üyenin yaşını bilmece

üstteki üyenin yaşını bilmece

evet kızlar sizce üstteki melek kaç yaşındaa? başlayalım:)
  4. Bilmece Bildirmece

Bilmece Bildirmece

bilmece, bildirmece, sorular, komik cevaplar, zeka soruları, ile ilgili bilgiler burada melekler Alçacık boylu kadife donlu? Domates Bir başta; yüz, kulak. (Cevabı içinde). Ağa dedim bey dedim. Ne çifti var, ne çubuğu. (Ağabey) Yazın giyinir, kışın soyunur. (Ağaç) Altı saçak, üstü bacak. (Ağaç) Uzun uzun uzanır, yılda bir kez bezenir. (Ağaç) Bir odam var, içinde otuz iki sandalye ve bir...
  5. bilmece

bilmece

Bir Kabilede Kadınlar Pazartesi - Salı - Çarşamba Yalan Söylüyorlar! Erkekler İse Perşembe - Cuma - Cumartesi Yalan Söylüyorlar! Diğer Günlerde Doğruyu Konuşuyorlar! Kadın=Ben Dün Yalan Söyledim Diyor! Erkek=Bende Diyerek Katılıyor! Soru? Bugün Günlerden Nedir

Sayfayı Paylaş