gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bilmece çözmek

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada bulmaca çöz-mek bazen iyiye, bazen de kötüye yorumlanir. Rüyada bir kisinin bulmaca çözdügünü görmesi onun yapacagi bir isi yapip yapmayacagina tereddüt ettigine, bir baskasinin çözmekte oldugu bulmacaya yardim etmesi, baska birisinden fikir danistigina; bir kisinin rüyasinda bir baskasina bulmaca sormasi ve onun cevap vermedigini görmesi, yapacagi isin hayirli sonuç vermeyecegine delalet eder.

Bilmece çözmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çözmek

Çözmek

Rüyada belli bir düğümü çözmek, kişinin başkalarından emir alamayacak kadar iyi bir konuma geleceği, sorunlarını bırakıp, bağımsız duruma geleceğine işaret eder.
  2. Bulmaca çözmek

Bulmaca çözmek

bulmaca çözmek istiyorum Rüyada bulmaca çöz-mek bazen iyiye, bazen de kötüye yorumlanir. Rüyada bir kisinin bulmaca çözdügünü görmesi onun yapacagi bir isi yapip yapmayacagina tereddüt ettigine, bir baskasinin çözmekte oldugu bulmacaya yardim etmesi, baska birisinden fikir danistigina; bir kisinin rüyasinda bir baskasina bulmaca sormasi ve onun cevap vermedigini görmesi, yapacagi isin hayirli...
  3. Düğüm çözmek

Düğüm çözmek

Rüyada dügüm çözmek, rizka ve güçlügünden korktugu bir seyin kolaylasmasina isarettir. Bazen de bu rüya, sihri iptal etmeye isarettir.
  4. Bilmece Bildirmece

Bilmece Bildirmece

bilmece, bildirmece, sorular, komik cevaplar, zeka soruları, ile ilgili bilgiler burada melekler Alçacık boylu kadife donlu? Domates Bir başta; yüz, kulak. (Cevabı içinde). Ağa dedim bey dedim. Ne çifti var, ne çubuğu. (Ağabey) Yazın giyinir, kışın soyunur. (Ağaç) Altı saçak, üstü bacak. (Ağaç) Uzun uzun uzanır, yılda bir kez bezenir. (Ağaç) Bir odam var, içinde otuz iki sandalye ve bir...
  5. bilmece

bilmece

Bir Kabilede Kadınlar Pazartesi - Salı - Çarşamba Yalan Söylüyorlar! Erkekler İse Perşembe - Cuma - Cumartesi Yalan Söylüyorlar! Diğer Günlerde Doğruyu Konuşuyorlar! Kadın=Ben Dün Yalan Söyledim Diyor! Erkek=Bende Diyerek Katılıyor! Soru? Bugün Günlerden Nedir

Sayfayı Paylaş