gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bilmece

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir Kabilede Kadınlar Pazartesi - Salı - Çarşamba Yalan Söylüyorlar! Erkekler İse Perşembe - Cuma - Cumartesi Yalan Söylüyorlar! Diğer Günlerde Doğruyu Konuşuyorlar!

Kadın=Ben Dün Yalan Söyledim Diyor!
    Erkek=Bende Diyerek Katılıyor!

Soru?
    Bugün Günlerden Nedir

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Perşembedir :D:D Kadın ''dün yalan söyledim'' diyerek doğruyu söylüyor, çünkü Çarşamba yalan söyleme günü :D:D
    Adam da '' dün yalan söyledim diyerek'' doğruyu söylüyor, çünkü perşembe yalan söyleme günü :D:D

bilmece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilmece çözmek

Bilmece çözmek

Rüyada bulmaca çöz-mek bazen iyiye, bazen de kötüye yorumlanir. Rüyada bir kisinin bulmaca çözdügünü görmesi onun yapacagi bir isi yapip yapmayacagina tereddüt ettigine, bir baskasinin çözmekte oldugu bulmacaya yardim etmesi, baska birisinden fikir danistigina; bir kisinin rüyasinda bir baskasina bulmaca sormasi ve onun cevap vermedigini görmesi, yapacagi isin hayirli sonuç vermeyecegine...
  2. Keremcem - Bilmece

Keremcem - Bilmece

sana beni sevme diyemem yanıma aldım tüm aşkları yenik bir oyundan geriye üzgün iskambil kağıtları bu yüzden sırf bu yüden aşka inancım kalmadı derken neden yeniden sevemem işte yine bir bilmece soruya baktım ümitsizce cevabı sen yok hiç şüphem söylemem mümkün değil delilik bu aşk değil
  3. 2 bilmece

2 bilmece

dokunulmadan tutulan şey nedir meleklerle ilgili bilmeceler oruç ile ilgili bilmeceler rüya ile bilmece rüya 1- Bir adam apartmanın 20. katında oturuyor ve 20. kattan giriş kapısına inerken asansörle inebiliyor. Ama 20. kata çıkarken 18. kata kadar çıkabiliyor diğer katları yürüyerek çıkıyor. Acaba neden 20. kata asansörle çıkamıyormuş? 2- Dokunulmadan tutulan şey nedir? haydi cevaplar :D
  4. Bilmece Bildirmece

Bilmece Bildirmece

bilmece, bildirmece, sorular, komik cevaplar, zeka soruları, ile ilgili bilgiler burada melekler Alçacık boylu kadife donlu? Domates Bir başta; yüz, kulak. (Cevabı içinde). Ağa dedim bey dedim. Ne çifti var, ne çubuğu. (Ağabey) Yazın giyinir, kışın soyunur. (Ağaç) Altı saçak, üstü bacak. (Ağaç) Uzun uzun uzanır, yılda bir kez bezenir. (Ağaç) Bir odam var, içinde otuz iki sandalye ve bir...
  5. Bilmece nedir -Bilmece örnekleri

Bilmece nedir -Bilmece örnekleri

Çocuklar için sözcüklerle üretilmiş bir oyun aracı olan bilmece onlara, düş ve düşünce gücüne seslenen kurmaca bir dünya sunar. Şiirsel bir anlatımla çocukları dille kurgulanmış bir zeka oyununa davet eder. Onları, tüm bildiklerini sınamaya, olaylar ve olgular ile kavramlar arasında anlamsal ilgiler kurmaya yöneltir.İkilemeleri, deyimleşmeleri kullanarak, ana dilinin söz varlığını yansıtmadaki...

Sayfayı Paylaş