gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

bilmedin kıymetimi....

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kıymetimi bilmedin kiymetimi bilmedin sevgimin kıymetini sevgimin değerini degerimi siir

Çok sevmiştim ama çok
    Bilmedin kıymetini
    Kaybedince mi anladın

Değerini sevgimin
    Çok değiştin ama çok
    Bende senden eser yok

Yok artık inan yok
    Benden sana fayda yok

Anılarımı valizime doldurdum
    Sıraladım onları üst üste

Aşkıma da bir çizgi çektim
    Gidiyorum şimdi sıra bende
    Şimdi sıra sende

Çektiğimi çekte gör
    Şimdi sıra bende
    Günümü gün edip
    Yaşarım bende sende suç sende

Çektiğimi çekte gör
    Şimdi sıra bende
    Günümü gün edip
    Yaşarım bende

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bilmedin kıymetimi....

çok guzel olmuş.emegıne saglık canım

bilmedin kıymetimi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Üslanmak Bilmedi Hayat

Aslı - Üslanmak Bilmedi Hayat

Aslı - Üslanmak Bilmedi Hayat bir türlü üslanmak bilmedi hayat düşünmekten bile bunalırmı insan ama savaşmaktan yorulduysam yorulmaktan sıkıldıysam itirazım var haksızlığa istediğim en son şey bir damla fazla yaş ama savaşmaktan yorulduysam yorulmaktan bunaldıysam hissetmeye, sevmeye ihtiyacım var bir parça tutku varsa inancım var ama yıllardır gözlerim askı ararken sevdiğim tek...
  2. kıymet bilene‏.. mutlaka okuyun...

kıymet bilene‏.. mutlaka okuyun...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sen hiç bilmedin...

sen hiç bilmedin...

Issız gecem ve ben...Bu şafak ağırır mı?Sanmıyorum.Bekliyorum,bekliyorum.Kulağım duvar saatinin tik tak seslerinde,gözlerimse zamanın yavaş akışını şaşkınlıkla izlemekte,yok bu geceden sabah olmayacak. Yüreğimin daralışını belki ılık bir duş hafifletir düşüncesiyle,suyun altına atıyorum kendimi.Biraz olsun kendime geldiğimde ,bir havluya sarılıp kurulanıyorum ve bir an aynaya dalıyor...
  4. Yabancı Menkul Kıymetler Piyasası

Yabancı Menkul Kıymetler Piyasası

Yabancı Menkul Kıymetler Piyasası bünyesinde Uluslararası Tahvil Pazarı (Pazar) faaliyet göstermektedir. Pazar 16.04.2007 tarihinde faaliyete geçmiş olup, Türkiye Cumhuriyeti Hazinesi tarafından ihraç edilen ve Borsa kotunda bulunan dış borçlanma araçları (“Eurotahvil”) işlem görmektedir. Uluslararası Tahvil Pazarı Kesin Alım Satım İşlemleri İşlem Esasları Pazar’da...

Sayfayı Paylaş