gebe
  1. edanaz44

edanaz44 Forum Okuru

Bilmeyenlere Erken gebelik belirtileri nelerdir anlatır mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında edanaz44 tarafından paylaşıldı.

Erkenden gebelik ve hamilelik belirtileri ile ilgili araştırma yapıyordum baktım sitenizin gebelik bölümünde çok sayıda konu var dedim ki kendi kendime bu erken hamilelik hususunda bana yarasa yarasa bu sitenin meleklerin bilgileri yarar bende soru cevap bölümüne yazayım dedim. Arkadaşlarım benim adım edanaz ben yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyorum doktora gittik bende ve eşimde en ufak bir sorun görünmüyor. Her ay hamilemiyim diye düşünmekten artık kendimi alamıyorum. Amma her ayın sonundaki hüsran iyice canımı sıkmaya başladı. Şim di sizlerden anne olanlarınızdan ve yeni anne olacak hamile arkadaşlardan Allah rızası için rica ediyorum. Bana kendinizde yaşadığınız erken gebelik belirtileri nelerdir anlatın lütfen. Saygılar sunuyorum allah isteyen herkese bebek nasip etsin inşallah. Edanaz.

Bilmeyenlere Erken gebelik belirtileri nelerdir anlatır mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken Gebelik Belirtileri

Erken Gebelik Belirtileri

erken gebelik belirtileri gebelik belirtileri erken hamilelik ne zaman başlar hamilelik ne zaman başlar Sevgili melekler... Erken gebelik belirtileri nelerdir nasıl gebilik olduğunu anlarız, diye düşünüyorsanız bu konu tam sizlik. Özellikle anne olan melekler... Hamile kalmak isteyenlere sizin de bir yardımınız olsa. Benim merak ettiğim konulardan biri de... İLK HAFTA GEBELİK BELİRTİLERİ...
  2. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  3. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  4. gebelik ve erken gebelik belirtilerini yazar mısınız lütfen

gebelik ve erken gebelik belirtilerini yazar mısınız lütfen

gebelik en erken gebelik belirtileri nelerdir
  5. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...

Sayfayı Paylaş