gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilmezlikten Gelmek Deyiminin Anlamı nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bilmezlikten Gelmek Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamanı bilen varsa aranızda bana bir zahmet açıklamasını yazsın yaa

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilmezlikten Gelmek : Bilmiyor görünmek. Bildiğini Saklamak, Bilmiyormuş Gibi Davranmak Anlamına Gelir..
    Örnek Cümle : Onların Yanında Konuyu Bilmezlikten Geldim

Bilmezlikten Gelmek Deyiminin Anlamı nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anasından Emdiği Süt Burnundan (Fitil Fitil) Gelmek Deyiminin Anlamı

Anasından Emdiği Süt Burnundan (Fitil Fitil) Gelmek Deyiminin Anlamı

Anasından emdiği süt burnundan gelmek deyimi hatta sonunatda şöyle eklerler. Onun anasından emdiği sütü fitil fitil burnundan getireceğim diye. Çoğu zaman duyuyorum bunun anlamı nedir.
  2. Ayağı İle Gelmek Deyiminin Anlamı

Ayağı İle Gelmek Deyiminin Anlamı

Ayağı İle Gelmek Deyiminin Anlamı nedir ne demektir Ayağı İle Gelmek Deyimi?
  3. Başa Gelmek Deyiminin Anlamı

Başa Gelmek Deyiminin Anlamı

Başa Gelmek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bana Başa Gelmek Deyiminin Anlamını yazın kızlar.
  4. Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Selam kızlar size bir deyimin anlamını yani manasını sormak istiyorum acaba Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir ne olabilir bilen varsa yazsın lütfen bana
  5. Cesarete Gelmek Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Cesarete Gelmek Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Cesarete Gelmek Deyimi Açıklaması Cesarete Gelmek Deyiminin Anlamı Nedir Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız cesaret almak deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da Cesarete Gelmek Deyiminin Anlamı Nedir bilgi veriyoruz sizlere... Cesarete gelmek yüreklenmek yapmaya korktuğu bir şeyi yapabilecek güce erişmek. Örnek: Cesarete geldi ve inanılmaz bir şeyi başardı

Sayfayı Paylaş