gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bilmiyorum...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bilmiyorum...
    hıc bısey demeden esyalarımı toplar cıkardım..bensızlıgın acısı nasıl olsa fena cıkacaktır ondan..bosamak kolay ya yasamak???kendılerını ne zannediyorlar bu adamlar..bızı kırmaktan baska..üzülme tatlım..sende cık ve gıt...kapına elbet gelıcek...ozaman sen affetme...

egerkı aılende senı kabul edıyorlarsa gıt ..ama ıyı dusunun..otur konus...olay nereye gıdıyor bı bakın..bı yere gıtmıyorsa uzulme..sen degıl o yapmıstır herseyı...

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

oyle diyosunda cocuklarim var be gulum....onlar icin icime ata ata doldum artik.....

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

bir erkek olarak bu arkadaşımızı kınamakla birlikte, sana şunu derim sule, ya çocukların için ömrünün sonuna kadar böyle yaşarsın. Yada bakarsın keyfine, boşanırsın...

İşin gerçekten zor. Ama başlamak bitirmenin yarısıdır.

5. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok korkuyorum,,cunku hic bir egitimim yok...bosanirsam cocuklarima aci cektirmekten korkuyorum.....icim o kadar doluki sayfalar yetmez anlatmaya,,,,oruclu agzimla yemin ederimki hic bi hatam yok....biliyorum....burda kimsem yok benim....bunaldigim zaman alip basimi gidecegim tek insanim yok....o biliyo ben nedersem diyim,,ne yaparsam yapayimsule hep orda duruyo,durmaya mecbur.....dunya onun etrafinda donsun istiyo....hep ona saygi duyulsun,,hep ona hurmet edilsin istiyo ama bunlarin birazcigini bana yapmaz......ben bu sozleri hakedicek bisey yapmadim,,yemin ederim....

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Dediğim gibi ablası, otur al karşına konuş diyecem ama heralde onada yanaşmayacaktır. Belkide sinirli bir anında söylemiş olabilir diye düşünüyorum. Biraz bekle bakim ne olacak. Çocukların büyük ise onlarla konuş istersen. Belki senin lafın para etmiyor olabilir ama, çocuklarının lafı para edecektir. Tabiki babaları onları sayıyor ve seviyorsa...

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Birçok kadının derdi çilesi işte...ne yaptığını bilmeden... hiçbir günahı olmadan bir erkek tarafından kapıyı gösterilmesi.tabi o kadın o erkeğin her kahrını çekerken iyidi .hizmetini ederken onu sevip sayarken iyiydi.ne olduda bu duruma geldi peki...gerçekten durumuna çok üzüldüm .eğitiminin olmayışı ayrı bir kötü .yoksa seni istemeyeni sende bırak derdim.ayakları üzerinde durabilmek çok önemli bir kadın için.o yüzden kızlarınızı okula gönder kamyanlayarı yapılmıyormu .kadınların eğitimsizliğinden faydalanan bir çok erkek yokmu.nasıl olsa bana muhtaç .ben bakıyorum ben yediriyorum diye sanki karısı değilde kölesi gibi davranan erkek yok mu?..Şuleciğim ben biraz zaman geçsin diyorum bir ortalık durulsun bakalım al karşına konuş açık açık.derdi ne sorunu ne neden birşey yapmadığım dediğin halde işler böylesine bir duruma gelmiş bir öğrenmeye bak...eğer düşündüğüm gibiyse onu Allah'a havale ediyorum bacım.sen hiç canını sıkma elbet eden birgün cezasını bulur Rabbine güven ve sığın....

8. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

konusmazki hic ,,sadece kendi kurallarini soyler..beni dinlemez ,,ne zaman konusmaya anlatmaya kalksam ucuncu kelimede oyle bi bagirirki susturur beni ve derimki kendi kendime(bosver sule at icine,icine atinca kimse bagirmiyo sana)o bagirdigi zaman ben hep susarim....bazen esyalari kirar doker gene susarim,o kirar ben toplarim...daha neler neler...cocuklarim biri 8 biri 2 yasinda....ona gore hayat hos...kizdigi zaman cekip gidebiliyo...ama ben dort duvar icinde,,gidecek bi yerim yok....duvarlarla konusuyorum....hep agliyorum.....cocuklarim olmasa 1 dakka durmazdim ama....

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

işte genelde tüm kadınların fedakarlığı ...çocuklarım için katlanıyorum.:( ama onun zindan ettiği hayata katlanmak zorunda kalıyorsun nedenn çünkü eğitimin yok .aslında kendine güvenin gelmesi lazım şule.eğer kendini yetiştirebilirsen ona muhtaç olmıyacaksın.herşey özgüvenle alakalı bir durum.durumuna gerçekten çok özüldüm canım...sırf ona muhtaç olduğun için herşeyine katlanıyorsun...gerçekten çok acı verici bir olay.eğer kendi ayaklarının üzerine basabilseydin maddi özgürlüğün olsaydı oysa bu hayat sana bu kadar zindan olmazdı..Allah yardımcın olsun ve Allah eşini ıslah etsin canım...

10. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tesekkur ederim...kendine guvenin gelmesi lazim diyosun iyi hosda benim kendime guvenmem icin hic bi sebebim yokki....

11. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok üzüldüm bu olanlara ):Allah yardımcın olsun.bence de hiç çocuklarım var diyipte katlanma bu duruma daha fazla.kendini yıpratcan hep eğer böyle giderse.Çocukların için kendine iyi bakmalı,ayakta sapasağlam durmalısın.senin için bi iş imkanı yok mu?araştırsan komşulara tanıdıklara söylesen?ailen nerede?hayattalardır inşallah.

12. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Canım, şartlar kişilere göre değişir. birde yapı meselesi var. Herkes farklı sonuçta kimse kimseye benzemiyo. Derlerki uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş bizim tavsiyelerimizde aynen bu söz üzeri olur. Ben kendi açımdan ekonomik özgürlüğü olan ayaklarının üstünde durmasını her zaman becerebilen bir insanım ve şimdiye kadar hiç bir şekilde kimseye bağımlı kalmayı ve boyun eğmeği aklıma bile getirmedim. Birde deli dolu olduğum için benimle olan benimledir olmayan kendi bilir felsefesini benimsemişim. Bu durumda evden ayrılmak aklımın ucundan bile geçmez. Tek şey söylerim: Kapı açık arkanı dön çık birdahada geri bakma. Çözümü seni eşini tanıyan destek olacağına inandığın en yakınlarında ara. Eminim onlarda sana yardımcı olacaktır. Dilerim mutlu olursun...

13. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

burda komsum tanidigim yok....esim hicbir zaman benim biseyler ogrenmeme destek cikmadi izin vermedi....ben hep evde oturan cocuklara bakan ,ev islerini yapan biri oldum...sinek kadar bile degerim yok....biliyorum....cok cesaretsizim biraz cesaretim olsa.....sagolsun ailem ne karar verirsen ver arkandayiz diyolar ama.....cocuklarim ,,onlari dusununce elim ayagim baglaniyo....

14. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok tesekkur ederim.....burda aglayip dertlesebilecegim kimsem yok,,bi sizler bi duvarlar...28 yasindayim ama inanin hic yasamadim ben....hepinize,ilginizden dusuncenizden dolayi cok cok tesekkur ederim...Allah razi olsun....hakkinizi helal edin...

15. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canim benim icinde bulundugun duruma cok uzuldum oncelikle allah yardimcin olsun,rica ediyorum bir erkek karsisinda lutfen bu kadar aciz olmayalim,ben birsey yapamam kimsem yok beceremem falan diyorsun ama bak internete girebiliyorsun burda derdini anlatabiliyorsun demekki bos degilsin istersen kendin icin bir seyler yapabilirsin,oncelikle kendine guvenmelisin esin seni cok iyi taniyor bana gore onun icin de boyle davraniyor ,bu zamana kadar iyi niyetli davranmissin ama ne yazikki gordugun gibi ise yaramamis ,o zaman esine diger yuzunu gosterme zamani gelmis kendine guvendigini birseyler yapabilecegini gormeli bence,sana tavsiyem cocuklar icin asla katlanma boyle bir ortamda cocuklarin daha sagliksiz yetisecegine eminim,bana sorarsan esinle son bir kez konus ona bir sans daha ver cocuklarin icin,baktinki bir sey degismiyor kendi yolunu ciz boyle erkeklerde gorsunler kimse onlara mecbur degil;onu sasirt bak neler olacak senden boyle bir seyi eminim hic beklemiyordur,sanmaki bunlari cok rahatlikla soyluyorum bende bir anneyim evlat sevgisi nedir yuva nedir biliyorum,ama cocuklarin icin bence bir seyleri degistirmelisin anneler gucludur bunu bil ben nice kadinlar biliyorum evinde calisarak para kazaniyor evlat yetistiriyor;kendine guven allaha emanet ol

bilmiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öldüğünü bilmiyor...

Öldüğünü bilmiyor...

türkan sabanci sakıp sabancı nın oğlu sakıp sabancının çocukları sabancının oğlu türkan sabancı 'Öldüğünü bilmiyor' Sakıp Sabancı'nın eşinden samimi ve çok özel açıklamalar geldi Türkan Sabancı, 1.5 yaşındayken özürlü olduğunu öğrendiği oğlu Metin'e yıllardır gözü gibi bakıyor. Birçok ailenin özürlü çocuklar yüzünden dağıldığına dikkat çeken Sabancı, "Anne çocuğuyla fazla...
  2. sevmeyi bilmiyorsan!!!...

sevmeyi bilmiyorsan!!!...

sevmeyi bilmiyorsan Az önce son kez öptüm seni Son kez tuttum ellerini Sanki içimden bir şeyler kopup gitti Ayırırken gözlerimden gözlerini Zaten olmayacak bir duaya amindi bizimki Mutlu edemezdik birbirimizi Çok şey istememiştim halbuki Yüreğinin en kuytu köşesinde ufacık bir yer yeterdi Şimdi daha iyi anlıyorum o sebepsiz suskun terk edişini Sen hiç benim olmamışsın ki Ben hep...
  3. bilmiyorum

bilmiyorum

Ya. Bu uygulama ne işe yarıyor???
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş