gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bilsemki ahhh bilsem ki

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

alıntıdır

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bilsemki ahhh bilsem ki
    çok güzel kareler emeğinize sağlık

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağol bitanem çok teşekkürler

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

cok güzel ablacım emegine saglıkkk

Bilsemki ahhh bilsem ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bil ki....

bil ki....

Yağmurlarla birlikte ağlıyorum sana, bana... Yüreğime katıyorum seni katabildiğim kadar. Ruhum bembeyaz perdenin arasından sıyrılıp senin karmakarışık hayalinle dolaşiyor sensiz gecelerimde. O zifiri karanlıkta dualar ediyorum. Kendime bile dilemediğim dileklerle sürüyorum seni aydınlığa. Tükenmiyecektik... Tükenmiyecektim... Boğazım düğüm düğüm. Bu öyle birşey ki; acılarin en kahırlısı....
  2. Serdar Ortaç - Bilsem Ki

Serdar Ortaç - Bilsem Ki

Dokunsam ağlar mısın Düşünüp o yılları Bir dokun bin ah işittim senden Bu kadar kolaymıydı vazgeçmek benden Ağlasam duyarmısın feryadımı Yüzüme bakarmısın son kez İçimde yorgunluğun, mutsuzluğun Sebebi bir tek sensin bu umutsuzluğun Kalbim yıllar geçse de affetmeyecek Bilsem ki gözyaşım hiç dinmeyecek Sensiz bu son gecem bu son sabahım Tadı yok bu mevsim ayrılıkların Bilsem ki bir daha hiç...
  3. ahhh ahhh

ahhh ahhh

benim 3 yıl önceki bir okul anım var okulda biraz yaramaz bir öögrenciyim ama derslerimde iyimdir neyse anıma geciyim ben en iyisi şimdi arkadaslarımla top oynuyoduk sonra arada bir iddalasma oldu ben hemen atladım tabii konunun içine dedilerki eger müdürün camını topla kırarsan sana ne istersen alıcaz dediler bende gaza geldim topu attım attım amaaa olanlar oldu top camı kırdı o da yetmezmiş...
  4. Bimeyenler Bilsin ki İlahisi

Bimeyenler Bilsin ki İlahisi

Bilmeyenler bilsin ki aşk bir güneşe benzer Aşkı olmayan gönül sanki taşa benzer Taş gönülden ne biter dilinde ağı tüter Çok yumuşak söylese sözü savaşa benzer Aşk dolu gönül yanar yumuşar muma döner Kararır taş gönüller sarp katı kışa benzer *** Senin aşkının oku demirden taştan geçer Aşkına düşen kişi can ile baştan geçer Gece gündüz eder zâr aşkın ile olur yâr Endişesi sen olan yemekten...
  5. Şunu Biliniz ki...

Şunu Biliniz ki...

Fakat şunu biliniz ki hepiniz, herkes öldürür sevdiği şeyi... Kimi bir acı bakışla, kimi fısıldayarak sevgi sözlerini... Korkak öperek öldürür, yüreklisi kılıçla kırpmadan gözlerini... ~ Oscar Wilde ~

Sayfayı Paylaş