gebe
  1. kuruburcu

kuruburcu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bimeks İskenderun ve Bolu mağazalarına özel Nokia Oro Akıllı Cep Telefonu

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında kuruburcu tarafından paylaşıldı.

Nokia Oro akıllı cep telefonunu Bimeks İskenderun ve Bolu mağazalarından 999 TL'ye satın alabilirsiniz. İnternetten satın almak isterseniz 1.399 TL'ye Ereyon internet sitesindedir. Kamera: 8 MP Ekran Boyutu: 3.5''
    Ekran Çözünürlüğü: 3264 x 2448 pixel
    Dahili Hafıza: 8 GB

Masyon (Gerçek fırsatları arıyoruz, buluyoruz ve sizinle paylaşıyoruz)

Bimeks İskenderun ve Bolu mağazalarına özel Nokia Oro Akıllı Cep Telefonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia için ( Gizli cep telefonu kodları )

Nokia için ( Gizli cep telefonu kodları )

nokia 6230i kodları cep telefonu güvenlik kodu öğrenme 6230i kodları telefonda güvenlik kodu çözme nokia *#0000# telefonun versiyonunu öğrenirsin *#92702689# s60 telefonlar hariç nokia modellerinde servis menüsünü açar. üretim tarihini, kaç gün kullanıldığını, kaç kez tamir edildiğini görebilirsin. Nokia code These Nokia codes will work on most Nokia mobile phones, however we accept no...
  2. Müslümanlara Özel Cep Telefonu

Müslümanlara Özel Cep Telefonu

Başlangıçta sadece konuşma ihtiyacımızı gidermek için tasarlanan cep telefonları zaman içerisinde saat, radyo, fotoğraf makinesi, ajanda ve cep bilgisayarı ihtiyaçlarımıza cevap vermeye başlamıştı. Artık telefonlar inanç dünyamıza dahi hitap eder hale geldi. LG firmasının yeni ürettiği F7100 cep telefonu dahili pusulası, yön belirleyicisi ve namaz vakitlerini verme fonksiyonu ile...
  3. Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

nokia n9 nokia n9 özellikleri nokia n9 tanıtımı Cep telefonu markaları telefon piyasasında daha iyi bir yer edinebilmek adına ardıardına yeni modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor melekler :) Piyasanın öncü markalarından Nokia da N9 serisiyle tüketiciyle buluşuyor. Şimdi geçelim telefonun özellikleri... Cep telefonu Nokianın en çok merak edilen modellerinden biri olan Nokia N9 nihayet...
  4. Nokia Lumia 920 cep telefonu özellikleri nelerdir?

Nokia Lumia 920 cep telefonu özellikleri nelerdir?

Cep telefonu demek benim için nokia demek. Yıllardır sürekli nokia kullanırım ve şu sıralar gözüme Nokia lumia 920yi kestirdim. Teknik özellikleri ile ilgili bilgi alabilirmiyim sizlerden ?
  5. Nokia Lumia 920 cep telefonu inceleme

Nokia Lumia 920 cep telefonu inceleme

Televizyonda da çıkıyor nokia lumia 920 cep telefonu özellikleri incelemesi hakkında bilgi verebilirmisiniz, almayı düşünüyorum ama değer mi ?

Sayfayı Paylaş