gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

binbir gece dizisinin yakışıklısı söbelendi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Böyle sobelenince, kafaları da karıştırdılar!... Binbir gece’de kerem’i oynayan tardu flordun’un aynı dizide eda’yı canlandıran canan ergüder’le ilişkisi olduğu iddia ediliyor!... [​IMG]

Halit Ergenç’in 1.5 yıllık eşi Gizem Soysaldı’dan boşanma nedeni olarak rol arkadaşı Bergüzar Korel’le ilişkisinin gösterilmesinin yankıları sürerken “Binbir Gece”nin kadrosu yeni bir aşk haberiyle çalkalanıyor. Dizide “Kerem”i oynayan Tardu Flordun ile “Eda”yı canlandıran Canan Ergüder’in birliktelikleri konuşuluyor. ABD’li yönetmen Chris Burke ile dört yıldır evli olan Ergüder’in Flordun’la ilişkisi aslında geçen aylarda su yüzüne çıktı.
    Ergüder, birkaç kez Flordun’un cipinin direksiyonunda görüntülendi. Ancak Flordun durumu, “Canan benim rol arkadaşım, üstelik evli... Biliyorsunuz ben ehliyetimi kaptırdım. Araba kullanamıyorum. Evlerimiz de yakın olduğu için Canan beni eve bırakıyor. Yanlış anlaşılmasın” açıklamasını yaptı. Ancak Teşvikiye ve Cihangir’de sık sık birlikte görülen çiftin, bayram tatilini de birlikte geçirmesi, ilişki iddialarını güçlendirdi.

Milliyet

binbir gece dizisinin yakışıklısı söbelendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Binbir Gece Dizi Özetleri

Binbir Gece Dizi Özetleri

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise Kudret Sabancı’nın üstlendiği dizinin ilk bölümünün konusu şöyle; Genç ve dul bir kadın olan Şehrazat’ın 5 yaşında lösemi hastası bir oğlu vardır. Uzun aramalardan sonra oğlu Kaan’ın ilik nakli için uygun bir donör bulunur, ancak Şehrazat çok kısa bir süre içinde tedavi için gereken yüklü miktardaki parayı bulmak zorundadır....
  2. SupernaturaL Dizisinin YakışıkLısı Jensen AckLes

SupernaturaL Dizisinin YakışıkLısı Jensen AckLes

jensen ackles supernatural jensen ackles röportajları röportaj son haberler haberleri
  3. Gazi dizisinin yakışıklısı Ahmet Kural resimleri

Gazi dizisinin yakışıklısı Ahmet Kural resimleri

ahmet kural resimleri ahmet kural facebook gazi gazi dizisi
  4. Binbir Gece dizisinin Onur'u Halit Ergenç boşanıyor

Binbir Gece dizisinin Onur'u Halit Ergenç boşanıyor

Halit Ergenç, büyük bir aşkla 2007'nin Haziran ayında evlendiği Gizem Soysallı ile yollarını ayırıyor. Binbir Gece dizisinin ünlü oyuncusu Halit Ergenç, uzun süre birlikte olduğu ve büyük bir aşkla 2007'nin Haziran ayında evlendiği Gizem Soysallı ile boşanıyor. Bir buçuk yıl önce evlendiği Gizem Soysallı'yla Halit Ergenç'in boşanma davası pazartesi günü Beykoz Adliye'sinde...
  5. Binbir Gece Dizisinin Şehrazatı Bergüzar Korel Resimleri

Binbir Gece Dizisinin Şehrazatı Bergüzar Korel Resimleri

binbir gece şehrazatın gelinlik modeli şehrazat gelinlik modeli bergüzar korel binbir gece şehrazatın gelinliği

Sayfayı Paylaş