gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bınbır Gece

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Adam: Bir gecelik o kadınla buluştum. Siyah bir akşamdı. O da siyah giymişti. Önce eve gittik. Biraz bıcı bıcı yaptık.Sonra aldım şampuanı her yanına sürdüm. Kadın: Bana gel beraber biraz bonyoya girelim dedi.Ben duşluyum dedim.Ama dinletemedim.

Adam: Bana keşke biraz daha yapsaydık dedi. Hayır dedim. Akşam yemeği yicez dedim.Tamam dedi.

Kadın: Aşam yemeği yicez dedi bana. Ben yemicem dedim ama yemek zorunda kaldım.O yattı.Ben parayı alıp kaçtım.

Çaycı: Patron akşam karı götürmüşün 150.000 dolara. Valla bize demiyon hiç. Ben senin yerinde olsam araba alırdım o parayla. Tıklayamamışın...

Adam: Kim demiş onu?

Çaycı: Aşağıda senin götürdüğün karı konuşuyodu.İstersen bende seninle kalırım.Nasıl olsa hiç bişey yapamıyon...Kardeş kardeş otururuz.

Adam:Ne! Ne! Ne!

Çaycı:Artık ne sözlerini yemiyoz...

Adam: Çık dışarı

Bınbır Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  2. Gece atıştırmayın

Gece atıştırmayın

Yapılan araştırmalarda, sabah ve öğle yemeğinden daha çok akşam yemeğinde hatırı sayılır kalori alındığı belirtiliyor. Sadece problem akşam yemeği değil, öğle yemeğini hafif şeylerle geçiştirmek de bir problem. Öğleyin hafif şeyler yiyenler, akşam da böyle yapmıyor. Akşam yemeğinde de hafif birşeyler yemek gece yarısı atıştırmalara neden olabiliyor. Aynı ölçüdeki yiyeceklerin gün içinde geç...
  3. gece kıyafetler

gece kıyafetler

gece kıyafetleri ankara gece kiyafetler bololarınızda,partilerinizde,düğün ve nişanlarınızda bu kıyafetlerle güzelliğinize güzellik katmak istermisiniz...

Sayfayı Paylaş