gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Binbir Gece'de en sevılen oyuncu

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

binbir gece oyuncuları isimleri Binbir Gece'de en sevılen oyuncu kım arkadaşlar????

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Binbir Gece'de en sevılen oyuncu
    nadide hanım melek gibi bir kadın çok seviorum ben onu=)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Binbir Gece'de en sevılen oyuncu

şehrazatı seviyordum ama bu aralar beni kızdırıyor çok kaprisli mihriban ablayı ve nadide hanımı seviyorum eşimde nadide hanımın eşine bayılıyor:):)
    ee onuruda unutmamak lazım:)

Binbir Gece'de en sevılen oyuncu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizilerin En Kaprisli Oyuncuları

Dizilerin En Kaprisli Oyuncuları

en kaprisli ünlüler kaprisli ünlüler Naz Elmasıda Cansu Dere'yi de hiç sevmem :D:D Ama bu ikili dizilerin en kaprisli bayan oyuncuları seçilmiş :tik: KAPRİS KRALİÇESİ NAZ VE CANSU SEÇİLDİ Çekimlerde, sanatçıların en sinirli, en kaprisli, en sevimsiz hallerine set ekibi şahit olur. Işıkçısı, sanat direktörü, yönetmen asistanları, set amiri, yardımcılar, ulaştırma derken bir film ve...
  2. Oyuncu Melis Birkan 'ın En Güzel Resimleri

Oyuncu Melis Birkan 'ın En Güzel Resimleri

Melis Birkan Fotoları Melis Birkan Fotoğrafları Sevgili melekler, hepimizin Issız Adam filminde ki performansıyla tanıyıp sevdiğimiz Melis Birkan fotoları bu yazımızın konusu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale dersleri alan başarılı oyuncu Melis Birkan Fotoğrafları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. :)
  3. evınızın sevılen yemeklerı

evınızın sevılen yemeklerı

kzlar sizden bişey ıstıycem:D:D evınızde en cok sevılen yapımı kolay tatlı veya yemekler nelerdır yazın hem bılgımız olur hemde yardımlasırız olmazmıı not: kısaca yanına tarıflerınıde yazarsanız ıyı olur şimdiden tesekkurler
  4. En güzel bulduğunuz ünlü bayan oyuncu hangisi?

En güzel bulduğunuz ünlü bayan oyuncu hangisi?

Melekler en güzel buluğunuz ünlü bayan oyuncu hangisi?
  5. Doğukan Manço En İyi Erkek Oyuncu Adayı!

Doğukan Manço En İyi Erkek Oyuncu Adayı!

doğukan manço doğukan manço haberleri Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışmacılarından merhum Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço, St. Tropez Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne aday gösterildi. Ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın verdiği habere göre bu adaylığını rol aldığı “Taxi Driver” adlı kısa filmle edinmiş. Sara M. Olivka’nın yönettiği filmde yaz aşkının peşinden...

Sayfayı Paylaş