gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Bindallı modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

bindallı modelleri çocuk bindallı modelleri bursa bursa Kına gecelerinizde giyebileceğiniz şık bindallı modellerine bayılacaksınız:)

Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlarrr:D

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bizim İSTANBUL da böyle giymek adet değil ama köylerde çok güzel oluyor

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bindallı

sitedeki bindallılar çok hoş aylardır bu lacivert olan modeli arıyodum burda buldum ben bursadayım burdak bindallılara nerden ulaşabilirm ..yardım edin lütfen

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafir melek,

BURAYI TIKLAYIN ilgili firmaya buradaki modelini gördüğünüz konu linkini vererek yardım isteyiniz.

Sevgiler.

Bindallı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bindallı  Modelleri

Bindallı Modelleri

bindallı modelleri bindalli modelleri en güzel bindallı tesettürlü tesettür Evlenecek genç kızlar için kına gecelerinde giyecekleri birbirinden güzel bindallı modellerini sizler için seçtim.Herkez genelde tuvalet yada abiye elbise giymeyi tercih eder ama bazılarımız yöresel kıyafetlerimizi tercih ederiz.İşte o genç kızlarımız için bu modelleri paylaşıyorum...Sizde kına gecenizde bindallı...
  2. Bindallı Modelleri

Bindallı Modelleri

Bindallı Modelleri istiyorum sizden kına gecemde bindallı giymeyi tercih ettim diktireceğiz ama işte model yok ortada :)
  3. Yeni 2012 Bindallı Modelleri

Yeni 2012 Bindallı Modelleri

2012 Bindallı Modelleri Yeni 2012 Bindallı Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda, 2012 yılında evlenecek oaln gelin adfayları için kına gecesinde giyilecek birbirinden şık bindallı modellerini paylaşıyor ve bizden 2012 bindallı modelleri isteyen misafirimizi ise bu sayfamıza davet ediyoruz.
  4. 2014 Renkli Bindallı Modelleri

2014 Renkli Bindallı Modelleri

2014 bindallı modelleri, 2014 bindallı kına kıyafetleri, bindallı modelleri Son yıllar da evlenecek gelin adayları tarafından oldukça tutulan ve popüler olan kına gecesin de bindallı kıyafet giymak sanırım daha uzun bir süre trend olarak yerini koruyacak. Kına kıyafet rengi olarak kırmızıya görmeye alıştığımız bindallı kıyafetleri artık farklı renk ve desenlerle gelin adayları tarafından...
  5. Tesettür Bindallı Modelleri 2016

Tesettür Bindallı Modelleri 2016

Son yıllar da gelin adaylarının kına geceleri için giydikleri bindallı modelleri açık ve kapalı gelin adaylarına özel tasarımlar ile büyük rağbet görüyor. Sizler için bu yazımız da kapalı gelin adayları için tesettür bindallı modellerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş