gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği hakkında bilgiler sizin için melekler

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği Bing Yeni Facebook Özelliği

Dün ki bir yazımızda sizlere Hotmail tarih oluyor ve onun yerine Outlook geliyor demiştik. Bu gün de henüz Google de olmayan özelliklere sahip olan Microsoft'un arama motoru Bing hakkında merak edilen bilgilere değiniyor ve Bing Yeni Facebook Özelliği hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler.

Microsoft'un arama motoru Bing, Google'da henüz olmayan bu yeni özellik ile bakın ne yapıyor!Microsoft'un web arama motoru Bing, sosyal özelliklere önem vermeye devam ediyor. Bing'e yeni eklenen bir özellik sayesinde artık arama yaptığınızda Facebook arkadaşlarınızdan yardım isteyebiliyorsunuz.

Yeni işlev, 5'e kadar arkadaşınızı belirli arama sorgularında etiketlemenize izin veriyor. Bu sayede arkadaşlarınıza bir uyarı gidiyor. Bu uyarıyı gören arkadaşlarınız ise size yardım etmek üzere harekete geçebiliyorlar.Microsoft, yeni özelliğin sosyal ağlarda zahmetsizce beraber çalışmaya izin vereceğini belirtiyor. Yeni özelliği şu an kullanmanız mümkün. Özellikten faydalanabilmek için Bing'e Facebook zaman tünelinize erişim izni vermeniz gerekiyor.

Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği hakkında bilgiler sizin için melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yay Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler burada melekler

Yay Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler burada melekler

Yay Burcu Çocuğunun Özellikleri Yay Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler ve çocuğu yay burcundan olan tüm anne ve babalar, bu yazımızda çocuğunuzla olan ilişkinizde faydalı oalcak ve çocuğunuzun iç dünyasını daha iyi tanımanızı sağlıyacak bilgilere değiniyor ve yay burcu çocuklarının özellikleri hakkında bilgiler aktarıyoruz. Yay Burcu Çocuğunun bilmediğiniz...
  2. Aslan Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler sizin için melekler

Aslan Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler sizin için melekler

Aslan Burcu Çocuğu Özelliği Aslan Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler ve çocuğu aslan burcu olan tüm anne - babalar, aslan burcundan olan biri olarak bu yazımızda sizlerin çocuğunuzla olan ilişkinizi daha iyi kılacak olması adına sizlere aslan burcu çocuklarının özellikleri hakkında bilgileri aktarıyoruz:) Aslan Burcu Çocuğunun Merak ettiğiniz Burç özellikleri...
  3. Avea Facebook Paketi Hakkında Tüm Bilgiler Burada Melekler

Avea Facebook Paketi Hakkında Tüm Bilgiler Burada Melekler

Avea Facebook Paketi 2012 Aveada Facebook Paketi Nasıl Yapılır Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız avea sms paketleri hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da Aveada Facebook Paketi Nasıl Yapılır sizlerle paylaşmak istiyoruz..:) Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi facebook paketi aveada. Avealılar facebook paketini almak için; 100 MB Günlük 1,5 TL GUN...
  4. Şükretmek İçin Bir Kaç Sebep Sizlere Meleklerim....

Şükretmek İçin Bir Kaç Sebep Sizlere Meleklerim....

hamd etmek, Sükür etmek Meleklerim sizlere sükür duasini yazdiktan sonra dedimki, herbirimizin derdi ve sorunu var, ve bazen biz onlarla o kadar cok boguluyoruzki icimizden sükür etmek gelmiyor. Bu his bizi Dua etmeye, sevap kazannmayi engelliyor. Iste size bir kac resim, bunlari gördükten sonra kesin halinize sükür edeceksiniz.... Rabbim darda kalanlara, bunlara yardim etsin. Amin Sunnu...
  5. meleklerin özellikleri hakkında bilgi verirmisiniz

meleklerin özellikleri hakkında bilgi verirmisiniz

Merhaba melekler mekanı, sizler de melek olduğunuza göre bu sorumun cevabını bilirsiniz :) Tabi şaka yapıyorum. Benim sorum meleklerin özellikleri .Meleklerin özellikleri hakkında bilgi verirmisiniz lütfen. Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş