gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

Biominera Biyolojik Zayıflama Bandı....

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler bende Biominera Biyolojik Zayıflama Bandıni aldim ve kullaniyorum bugün ikinci günüm umarim istedigim kiloya ulasirim param cöpe gitmez. Esimle bahse bile girdik. :diyet:Eger sizde Biominera Biyolojik Zayıflama Bandıni kullandiysaniz yada kullaniyorsaniz lütfen bilgilerinizi buraya paylasmanizi istiyorum.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kullandım hiç bir işe yaramadığı gibi birde alerji yaptı

3. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    kayitsiz üye ben 2 hafta oldu kullaniyorum 73 kilodan 70 kiloya indim. belki de düzgün kullanmamissindir. hergün 8 bardak su iceceksin. ben 1,5 litre su iciyorum. ben cok memnunum.

Biominera Biyolojik Zayıflama Bandı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama

Zayıflama

: : : : : : : ZAYIFLAMA : : : : : : : : Hızlı kilo verme zayıflama Hızlı Kilo verebilmek için en etkili ve doğru yol vücut yağ depolarının azaltılmasıdır. Bunun yolu da kişiye özel kalori kısıtlamasıdır. Kalori kısıtlamasını doğal ilaçlarla rahatlıkla yapabilmekteyiz biomax cla ve hoodia gordonii sizin kalori ihtiyacınızı en aza inderecek ve bu dönem içinde size enerji verecektir....
  2. Biyolojik Gözyaşı

Biyolojik Gözyaşı

Gözyaşı kimi zaman üzüntünün, kimi zaman da sevincin bir ifadesi olarak akar. Bazen de insandaki kalb inceliğinin bir emaresi olarak boşalır. Gözyaşlarımız, ruhun penceresi olan ve yalan söylemeyen gözlerimizin, iç dünyamızdan dışa açılan bir dili oluverir âdeta. Gözyaşının kalb ve ruha dâir verdiği mesajlar yanında, bedene dâir verdiği mesajlar da vardır. Gözyaşının fonksiyonlarını tam...
  3. biyolojik sözlük..1...

biyolojik sözlük..1...

AKAR : Genellikle karada, pek azıda tatlısuda yaşayan, anten ve kanattan yoksun, döry çift bacağa sahip böceklerdir. AKARİSİT : Akarlara karşı kullanılan tarımsal ilaçlardır. ANAÇ : Üzerinde kültür bitkisi yetiştirilen bitkiler. BACILLUS THURINGIENSIS : Birçok böcekte hastalık oluşturan bakteri türü. BAŞKALAŞIM : Böcekler larva evresinden ergin evresine geçebilmek için birtakım...
  4. dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

merhaba arkadaşlar 28 nisana kadar acilen zayıflaması gereken bir anneyim.. doğumdan sonra aldığım kiloları vermeye çalışıyorum bi ara çok güzel vermeye başladım 69 kilodan 63 e kadar düştüm fakat motivasyonum düştü tekrar 68 kiloya çıktım nette gezinirken burayı buldum ne yapsam diye düşünürken konuları gördüm... neyse lafı uzatmadan sadede geliyim boyun 1.60 ve kilom 68 2 ay içinde de vermek...
  5. zayıflama

zayıflama

arkadaşlar merhaba.benim 8-10klo kadar fazlalığım var ve beim yaza zayıf girmem lazım bunun için uyguladığınız yöntemleri paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.:)

Sayfayı Paylaş