gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bios Bar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Müşteri Profili : 20-35 yaş arası genç çalışan, öğrenci kesim.
    Damsız Giriş : Var(Hergün)
    Kredi kartı : Geçerli
    Kapasite : Oturarak: 500 Kişi Toplam: 500 Kişi
    Adres: 1453 (Gazi Kadınlar) Sk. No:18 Alsancak İzmir
    Telefon : (232) 463 10 68
    Web Sayfası: www.biosbar.com
    Bios Bar Hakkında :
    Sektöründeki en farklı ve sıradışı mekan olduğunu düzenlediği etkinliklerle tüm İzmir`e kanıtlamış olan Bios Bar`ın 500 kişilik kapasitesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Birbirinden iyi isimlerin sahne aldığı Bios Bar`ın geniş mekanında eğlenirken strese girmiyor, kalabalıktan rahatsız olmuyorsunuz.

Bios Bar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bar

Bar

Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Rüyada bir bara gitmek para kazanmak için yasal yollara başvurmayacağınız ve daha sonra...
  2. Adım Adım Bios Güncellemesi

Adım Adım Bios Güncellemesi

Bios güncelleme konusunda çok ısrarcı davranışlar olduğu için bu dökümanı sizlerle paylaşma gereği hissettim ama kesinlikle uyarı yapmadan geçilmeyecek kadar hassas ve ciddi bir konu olduğu için bu işlemleri yaparken elektriklerinizin kesilmemesi, yanlış bios dosyasını yüklememeniz ve bu işlemi ömrünüzde hiç yapmadıysanız bu işlerde deneyimli bir arkadaşınızdan yardım almalısınız, doğacak...
  3. Bios Kurtarma Rehberi Burada...

Bios Kurtarma Rehberi Burada...

BIOS Güncelleme sırasında bir sorun oldu. Sistem açılmıyor. Ne yapmalı? Heyecana kapılmadan, 'Meşru zeminde çözüm tükenmez!' lafından ilham alarak çözüm arayışına girmekten başka çare yok. İşte biz size, yapabileceğiniz yöntemleri şöyle bir anlatalım. Ama sonda söylememiz gerekenleri başta söyleyelim: Bu anlatacağımız işlemler, anakart markasına göre değişebilir. Zaten eğer anakartınız için...
  4. Bios Seslerinin Anlamlari Nelerdir ?

Bios Seslerinin Anlamlari Nelerdir ?

Bilgisayar Arızalarında her sesin ayrı bir anlamı vardır. Bence en kolay tarafı bios sitesine git oradan bak veya elindeki anakartın kullanım kılavuzuna bak... Kısaca şunları söyleyebilirim; Bios açılış sesleri: ton yok = guc yok devamli ton = guc kaynagi arızalı devamli kısa ton = arızalı ana-kart 1 uzun = Ram yenileme 1 uzun, 1 kısa = arızalı ana-kart veya ROM-Basic 1 uzun, 2 kısa = video...
  5. Bios Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Bios Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Su anda bir çok üretici firma AMI, AWARD ve Phoenix bios yongalarından birini kendi anakartlarinda ağırlıkla kullanmaktadır. Aşagida bu yongalara sahip bir anakartta bios upgrade in nasıl yapılacağı anlatılmaktadır. Ancak Bios upgrade yaparken bilgisayarın resetlenmemesi ve gücünün kesilmemesi gerekmektedir. Böyle bir durumda bios, tamamen bozulabilir. Ayrıca bios upgrade yapıldıktan sonra...

Sayfayı Paylaş