gebe
  1. incigüzel

incigüzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bipolar bozukluk

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında incigüzel tarafından paylaşıldı.

bipolar bozukluk bipolar bozukluk çeşitleri çeşitleri ve hamilelik bozuklukta hamilelik merhaba ben bipolar yani manik depresif hastasıyım aranızda bu rahatsızlığı olan var mı?tanışıp yaşadıklarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.Allaha şükür bu aralar atak geçirmiyorum.:uhu:

2. hazan.xx

hazan.xx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba hazan ben eskişehirden aynı teşhis bende var ama korkulcak bişi degill paylaşm yapabiliriz

3. bezgin

bezgin Forum Okuru

bende yaklaşık 9 senedir bipolar duygulanım bozukluğu hastasıyım depresyondan yeni çıktım ve kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum.manide değilim.normalim yani.eğer sende aynı dertten muzdaripsen beni anlamışsındır.msj ne zaman attığını bilmiyorum .ama sen bişeylert yazarsan ortak yönlerimizin olduğuna eminim ve bipolar bozukluğu olan insanların benim gibi şeyler yaşayıp yaşamadığını merak ediyorum.varsa kütfen yazsın tanışalım

bipolar bozukluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİpolar (İkİ UÇlu) Bozukluk

Bİpolar (İkİ UÇlu) Bozukluk

bipolar duygulanım bozukluğu bipolar ünlüler duygulanım bozukluğu nedir olan ünlüler olan BİPOLAR (İKİ UÇLU) BOZUKLUK Depresyon ve tam tersi bir durum olan mani tabloları, aralıklı olarak veya ardarda hatta bazan birlikte (karışık tip) yaşanır. Depresyon önceki bölümde anlatıldığı gibidir. MANİ Bir yıllık sürede, yüz erkekten 1.2’sinin yaşamında ilk kez mani ortaya çıkardığı...
  2. Bipolar (iki uçlu) Bozukluk -Mani

Bipolar (iki uçlu) Bozukluk -Mani

bipolar bozukluk çeşitleri bipolar çeşitleri akıl yürütme kusurları pipo hastalığı pipolar hastalığı BİPOLAR (İKİ UÇLU) BOZUKLUK Depresyon ve tam tersi bir durum olan mani tabloları, aralıklı olarak veya ardarda hatta bazan birlikte (karışık tip) yaşanır. Depresyon önceki bölümde anlatıldığı gibidir. MANİ Bir yıllık sürede, yüz erkekten 1.2’sinin yaşamında ilk kez mani ortaya çıkardığı...
  3. bipolar bozukluk(manik depresiflerin) köşesi olsun

bipolar bozukluk(manik depresiflerin) köşesi olsun

burada benim gibi manik depresif hastalarının günlük yaşantılarında yaşadığı sıkıntıların paylaşıldığı bir köşe olmasını istedim.
  4. Hormon bozukluğu :(

Hormon bozukluğu :(

Merhabalar. Doğru yeremi açtım konuyu bilmiyorum hormonlarımda düzensizlik var :( Adet sürem en fazla 3 gün sürüyor yüzümde çok kıllar var:(ayrıca kanımda düşük oranda şekerde çıktı doktora gittiğimde kisten bahsetti zayıflamam için bir ilaç verdi ama düzelme olmadı.acaba bunun tedavisi hormon ilaçlarıyla düzelir mi hormon ilaçlarının bir zararı varmıdır
  5. Bipolar bozukluk nedir?

Bipolar bozukluk nedir?

Bu konu;bipolar bozukluk nedir,bipolar bozukluk tedavisi nelerdir hakkında bilgiler vermektedir Bipolar bozukluk,manik depresif bozuklukta denilen depresyon ruh halidir.Bipolar bozukluğun nedeni tam olarak bilinmiyor.Olası bir neden Beyindeki kimyasal dengesizlikler olabilir Bir manik olarak kendinizi mutlu,enerjik hissedebilirsiniz.Bellek sorunları olabilir.Geçmişte keyif aldığınız...

Sayfayı Paylaş