gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bir adminin evinden görüntüler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Bizim adminLerin de mi böyLedir acaba biLemem ama kankamın kesin böyLedir

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: bir adminin evinden görüntüler
    yok benim evim daha böyle değil valla :hhh: ama az kaldı bu duruma düşer :hhh:

bu arada kankan kim esena ??? :hmm:

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

zaaten olmasın rüyacım bune ya çöplük sen temiz kıssın

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

admınlıgın sonu..gorun kızlar:):):ama onlarda olmasa:):):):)

bir adminin evinden görüntüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düğün pastası ve pastalardan bir demet görüntüler

düğün pastası ve pastalardan bir demet görüntüler

isimli pastalar Düğün Pastası Düğünlerin sona ermesine yakın önemli anlardan biri de pastanın geliş zamanı. Görkemli pastalar tercihe göre romantik veya neşeli bir müzik eşliğinde salona getiriliyor. Çok katlı düğün pastaları yerlerini gittikçe az katlı ama gösterişli tasarımlara bırakıyor. Özel motifler, değişik süslemeler taşıyan bir model tercih edilirse, pastalar maket olarak...
  2. Adminin manitası:)

Adminin manitası:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bana Adminin Bir Oyunu Mu?

Bana Adminin Bir Oyunu Mu?

Ne yorum yazanım var ne konularmı okuyanım öyle yanlız bir mod`um ki konusuz günüm yok yorum ararsan yok öyle dertli bir mod`um ki Bana adminin bir oyunu mu bu aldı tüm yetkilerimi verdi zulümu melekler mekanına doymadan banlanıp gidecegim yoksa banlanmanın bir kanunu mu bu bıktım artık azar işitmekten konu acmakla bitermi bu hayat yolu bu yanlızlık bu yorumsuz konular bekleyecegim...
  4. Öğrenci Evlerinden Trajikomik Görüntüler

Öğrenci Evlerinden Trajikomik Görüntüler

öğrenci evleri, erkek öğrenci evleri, öğrenci evleri resimleri Son günlerde gündeme oturan öğrenci evleri konusundan sonra bizde Melekler mekanı.com olarak öğrenci evlerinin görünüş de komik görünsede insanın içini acıtan trajikomik resimleri sizler için paylaşıyoruz. Her öğrenci evi tabi ki bu şekil de demiyoruz ama imkansızlıktan birçok öğrenci evlerin de kalan gençler resmen mucitler kralı...

Sayfayı Paylaş