gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Bir aktör olsaydınız nasıl bir filmde oynardınız?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Evet melekler bir film aktörü olsaydınız ne tür bir filmde oynardınız????

Bir aktör olsaydınız nasıl bir filmde oynardınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz?

Bir Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz?

Bir Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz? Evet herkes silmek istediği şeyi yazsın. Mesela ben kötülüğü silerdim..
  2. bir kızım olsaydı...

bir kızım olsaydı...

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘Gece’ koyardım… Simsiyah gözlerindeki parıldayan yıldızlarla, insanlara Tanrı’nın yarattığı kainatın aynasını göstersin diye… Bir kızım olsaydı eğer , adını ‘Mevsim’ koyardım… Dört ayrı mevsimin bütün güzelliklerini, beşinci bir mevsim gibi kendinde taşısın ve bazen bir sonbahar gibi hüzünlü, bazen de bir yaz günü gibi ışıl ışıl olsun diye… Bir kızım...
  3. | Hayatın Bir Kitap OLsaydı |

| Hayatın Bir Kitap OLsaydı |

Hayatın Bir Kitap Olsaydı Bir kitap olsaydı hayatın, kütüphanenin neresine koyardın? Tarih kitapları mı, roman mı, biyografi mi, şiir mi? Göze çarpan bir yerde mi dursun isterdin yoksa dikkatli bakanların bile göremeyeceği bir yerde mi? Sık sık açıp okur muydun? Yoksa ara sıra tozunu almaktan ibaret mi olurdu ilişkin hayatını yazdığın kitapla? Yaşamda güzel şeyler yaptıysan, insan gibi...
  4. Bir dilek hakkınız olsaydı ?

Bir dilek hakkınız olsaydı ?

Merhaba sevgili melekler :) bir dilek hakkınız olsaydı ne olurdu ? Edit : Şans

Sayfayı Paylaş