gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bir Alyansım Bile Yok !!!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

gümüş alyans Merhabalar meleklerim evleneli 2 yıl olcak nerdeyse ama benim bir alyansım bile yok yaa :uhu:Aslında alımıştık tabi ama maddi bir takım sıkıntılar oldu ve satmak zorunda kaldık diğer altınlarla beraber.Şimdi tekrardan almak istiyorum bana önereceğiniz modeller var mıdır acaba :)Ben netten bi kaç model buldum sizce hangisi daha güzel.Nolur fikir verin bana o kadar kararsızım ki :uhu::uhu:

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    ben herzaman sadelikten yanayımdır...Eğer Allah kısmet ederse evlenirsem kesin alyansım bu model olacak...Gerçi hep çok şık ama bu modeli çok beğeniyorum ben

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de aslında öyle pasim alyans dediğin alyans gibi olur di mi biz anamızdan böyle gördük aslında ama diğerlerini görünce de içi gidiyor işte insanın :)

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    en sondan 2. ve pasinin beryendiğinin altındaki ayyy bayıldım bunlara harikalar :::..uhu:

5. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar cok guzel..paylasim icin saol cnm..

6. tugbacihat

tugbacihat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence hepsi güzel ama kalp tamamlaması daha güzel :Dahh allahım bana da o günleri göster(AMİN)

7. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
  8. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Hayalcim bak bu alyansin beyaz altini olan da var, benim cok hosuma giden bir model....

Bir Alyansım Bile Yok !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ama senin bir dakikan bile yok değilmi

ama senin bir dakikan bile yok değilmi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ama senin bir dakikan bile yok değilmi hikayesi

ama senin bir dakikan bile yok değilmi hikayesi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir hayatım bile yok

Bir hayatım bile yok

Aşk insan olsaydı Ben Çin olurdum Sen Londra olsan Ben yağmur olurdum Demedi deme bana ne dersen de Ben Sen olurdum Yeniden hayata gelsem Kaşın gözün olurdum Antipatik olmak istemem ama Seviyorum diyorum Makro farkın dalında ben Anlıyorum Diyorum Demedi deme bana ne dersen de Ben Sen olurdum Yeniden hayata gelsem Aklın fikrin olurdum Demedi deme bana ne dersen de Seviyorum diyorum Demedi...
  4. Bir Kedim biLe yoK!

Bir Kedim biLe yoK!

Merhaba sevgili meli$ler, Bir kaç gündür kedi almayi düsünüyorum. Normal kedilerle ilgili siteler vardir ve kediyle ilgili bilgiler verilmistir belki. Ama ben her culturun kendine has özelliklerine inandigim için, dolayIsIyla her evdede bir evcil hayvana baska bakildigina inaniyorum. Bu yüzden kedisi olan arakdaslardan öneriler bekliyorum. Belki biraz hayat tarzimdan bahsedersem bir...

Sayfayı Paylaş