gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bır An Gelır Benım Sonum Olursun

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bır An Gelır Benım Sonum Olursun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ana Hakkı ve Alkama'nın Sonu...

Ana Hakkı ve Alkama'nın Sonu...

Hazreti Peygamberimiz (s.a.s.) eshabıyla oturmuş sohbet ediyordu. Bir kadın sahabe Resulullah'ın huzuruna telaşla girerek: - Ya Resûlellah! Şu anda kocam ölüm dçşeğinde, belki biraz sonra ölmüş olacak... Yalnız yanında kelime-i şehadet getirdiğimi anladığı ve kendiside getirmeye çalıştığı halde şehadet kelimesi getiremiyor. Kocamın imansız gitmesinden korkuyorum. Bu hususta bir yardımınızı...
  2. Ana Hakkı Ve Alkama'nın Sonu

Ana Hakkı Ve Alkama'nın Sonu

Ana Hakkı ve Alkama'nın Sonu Hazreti Peygamberimiz (s.a.s.) eshabıyla oturmuş sohbet ediyordu. Bir kadın sahabe Resulullah'ın huzuruna telaşla girerek: - Ya Resûlellah! Şu anda kocam ölüm dçşeğinde, belki biraz sonra ölmüş olacak... Yalnız yanında kelime-i şehadet getirdiğimi anladığı ve kendiside getirmeye çalıştığı halde şehadet kelimesi getiremiyor. Kocamın imansız gitmesinden...
  3. An gelir benim sonum olursun

An gelir benim sonum olursun

/... an gelir... öyle derin bir çığlık atar ki yokluğum ... kederinden benim olursun ... / ah can, sahip çıktın yıldızsızlığına, oysa sana ait değildi bu kapkara geceler diz boyu gece sinerken saçlarına bugünü duydum sessizlğinde, yarını ölmüştü... kimsesizliğe saçıldı umutlarım... gördün mü? /..ağlamak ne basit bir eylem oluyor şimdi bacası tütmeyen bir evde emanetken sıcaklığın../...
  4. adet gelırse hamıle kalma olur mu

adet gelırse hamıle kalma olur mu

Selam melekler ben merak ediyorum adet gelince hamile kalma riski var mı yani hamile olabilir miyim ?

Sayfayı Paylaş