gebe
  1. ukalady87

ukalady87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir an önce emin olmak istiyorum :)

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ukalady87 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar :) Aranıza yeni katıldım. 14 Ağustos'ta gebelik testi yaptım. Pozitif çıktı. T çizgisi kırmızı değil ama koyu pembe bir renkteydi. Resimdekinden daha koyu yani...

Daha sonra gidip kan tahlili de yaptırdım. BETA HCG seviyem 221.18 çıktı. Doktora söyledim, gebelik var ama ultrasonda görünmez henüz dedi. Bayramdan sonrası için randevu aldım, ultrasonda bakacak. Daha adet günüme var, adet olmam, yani gebeliğim sonlanmaz değil mi diye de sordum. Bir şey olmayacağını söyledi. Sizin tecrübelerinize ihtiyacım var. Gebeyim değil mi? Ve bu HCG seviyesine göre tahminen kaç haftalıktır?

Şimdiden teşekkürler.

2. tülayx

tülayx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son adet günün ne zaman

Bir an önce emin olmak istiyorum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birinin Kadını Olmak İstiyorum...

Birinin Kadını Olmak İstiyorum...

Başka hiç kimse tarafından dokunulmamak, konuşulmamak, bakılmamak hatta! Biraz korunmak, biraz şımarmak... Bir kaç çeşit yemek yapmak, İstiklal caddesinde sıkı sıkı elini tutmak, belki film izlemek ama mutlaka çekirdek çitlemek, bi yerlerde çay içmek, Pazar sabahı kahvaltısı etmek uzun uzun, sahilde yürüyüş yapmak gibi küçük ama zor heveslerim var! Neden mi? Herkesin eli tutulmaz,...
  2. Öyle Bir Anda Gelki...

Öyle Bir Anda Gelki...

Yanında olmanın huzurunu hiç birşeye değişmem vakit geçmesin zaman dursun dünya dönmesin kollarında olmanın verdiği mutlukla yaşayıp ölmek isterim... öyle bir anda gelki yüreğim seni yılların hasretiyle kucaklasın senden kaçmalarımın acısını dindireyim her kaçışım aslında sana koşmaktı belkide bitmeyen yollarda aradığın hep bendim saç sakal karışmış bağrında üç düğmen...
  3. AsiMelek bir an önce gel

AsiMelek bir an önce gel

Asi'miz, işyerinde neti kesildiği için aramızdan geçici bir süreliğine gitti. Çok üzgünüm... Hemde çok... Ben her gün onunla çetten yada her hangi bir konu içersinden dalaşmasam, ona laf atmasam canım sıkılır. Alışkanlık olmuş, eminim ki hepiniz için öyledir... Her daim neşeli, şakacı, sevimli ve sağlam karakteri olan Asi'm bir an önce gel bize... Seni çok ama çok özleyeceğiz... Canım...

Sayfayı Paylaş