gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Bir anda 100 kişi öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Yol yapımı sırasında buldozer petrol boru hattına çarptı. Patlama oldu, 100 kişi öldü.
    Petrol hattında patlama
    Nijerya'nın Lagos kenti yakınlarındaki bir köyde petrol boru hattında yangın çıktı. Yangında 100 kişi hayatını kaybetti.

Kızılhaç, yol yapımı sırasında bir buldozerin boru hattına zarar vermesinden sonra boru hattının alev aldığını açıkladı.

Civardaki evlere ve bir okula sıçrayan yangında 100 kişinin öldüğü, 20 kişinin de yaralandığı açıklandı.

Afrika'nın petrol zengini ülkesi Nijerya'da, 2006 yılında yine Lagos yakınlarındaki bir boru hattında patlama meydana gelmiş, çıkan yangında 250 kişi ölmüştü.

Bir anda 100 kişi öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyük Adam Ölünce, 10 Kasım'dan İlginç Bir Anı

Büyük Adam Ölünce, 10 Kasım'dan İlginç Bir Anı

10 kasım anıları 10 kasım ile ilgili anı ile ilgili anılar anı kasımla BÜYÜK ADAM ÖLÜNCE SENE 1938, ON KASIM... İstanbul Üniversite'sinde saat 9'u 5 geçenin meşum haber duyulmuş... Bir Alman profesör var, hukuk fakültesinde, o da duymuş, şaşırmış. Derse girsin mi, girmesin mi bir türlü karar veremiyor. O sırada aklına rektöre müracaat etmek gelir. Kalkar, yanına gider. Aralarında şu konuşma...
  2. Kongo'daki çatışmalarda 100'den fazla kişi öldü

Kongo'daki çatışmalarda 100'den fazla kişi öldü

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin doğusunda son çatışmalarda 85'i direnişçi olmak üzere 100'den fazla kişinin öldüğü bildirildi. devamı
  3. Ölüm Anı

Ölüm Anı

Kız evini, yaklaşan nikâh saatinin heyecanı sarmıştır... Erkek de kız evindedir... Dünyalar güzeli nişanlısı gelin başı yaptırmak için mahalle kuaförüne gitmiştir... Erkek, kuaförden gelecek olan gelini alacak nikâh salonuna ***ürecektir... Her dakikası bir saat gibi gelen uzun bir bekleyişten sonra gelin, kankaları olan kız arkadaşları ile birlikte eve gelir... Erkek, nişanlısı yerine...
  4. Lavinyayı 100 kişi ister bir kişi alır hahaha

Lavinyayı 100 kişi ister bir kişi alır hahaha

Şimdiii bende anlatayım bari Eşim yurtdışında okuyordu ve bizde zar zor görüşüyorduk.Neyse artık evlenmeye karar verdik ve ailelerimize açıldık.Benimde okul bitmişti.Gelecekleri gün öyle heyecanlıydım ki bende içim içime sığmıyordu.Her kıs eminim benim kadar heyecanlanır zaten:D:D Neyse geldiler ben güzel giyinmişim. Eşim beni görünce herşeyi unuttu hahaha bende onu görünce tabi parfümlerini...

Sayfayı Paylaş