gebe
  1. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

bir anim hahaha

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında mylife-17 tarafından paylaşıldı.

Ben ilkokula giderken babam cok alkol alirdi. Yine bir gece alkol alip geldi. Annanemde bizim ewe yakin oturuyordu ona kactik tabii her zamanki gibi. Annanem yeter artik o adami dovucem yuruyun gidelim dedi. Ewe yaklastik tam apartmanin onunde babamin nara sesi duyuldu. Arkamizi bir donduk annanem yok. Bagir cagir bulamadik megersem annanem coktan kacmis eve. Eve bir donduk annanemin üstü islak. Ne oldu falan dedik islanmissin. Megersem korkudan altina yapmış. Cok komik bir animdi hala cok guleriz. Hoş boyle yazinca komik gelmiyor. (Daha komikleri var) ...

2. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
  3. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    [QUOTE="gamze bayram, post: 954627, member]hahaha[/QUOTE]
    Gamze aslinda bunun orjinal hali daha komikte (RTÜK) nedeniyle kisa ve özetledim. Hahaha

4. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
  5. ece asya

ece asya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hahaha başka ani isterim :) :) :) :) :)

bir anim hahaha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Bir Anda

Pinhani - Bir Anda

hımmm hımmm içimde bi şey var bu akşam beyazlar karardı bir anda sen orda benim çok dışımda uzaklar çoğaldı bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda hımmmm hımmmm hımmmm hımmmm emekler aş olmaz kalırsa hayattan bıkarsın bi anda sen orda bugün çok uzakta
  2. Müslüm Gürses - Bir Anda

Müslüm Gürses - Bir Anda

öyle bir duruşun bakışın varki gönlümü sevdaya saldın bir anda gözlerin sözlerin öyle başkaki kalbimin sahibi oldun bir anda mutluluk vaad eden gülüşlerinle sev diye haykıran işvelerinle tarifi imkansız güzelliğinle aklımı başımdan aldın bir anda ölsemde tövbemi bozmam diyordum yıllanmış tövbemi bozdum bir anda tek korkum yeniden aşık olmaktır korktuğum başıma geldi bir anda...
  3. atatürk'ten bir anı

atatürk'ten bir anı

Bir Anı ... İzmir kurtulmuş, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler... Trene binerler ve kompartımana çekilirler. Ertesi gün, yaveri, Atatürk'ün kompartımanının kapısını çalar. Atatürk, yorgun, bitkin bir halde kravatını yıkamaktadır. Yaveri; 'Paşam bu ne hal, hiç uyumadınız herhalde, niye böylesiniz?' der. 'Çocuk, kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı...
  4. unutamadıgın bir anı

unutamadıgın bir anı

Evet arkadaşlar hayatınızda mutlaka unutamadıgız anılar vardır diye tahmin ediyorum şimdi herkes unutamadığı bi anısını yazabilirmi ??? ilk ben başlayım Daha dün gibi hatırlıyorum lise 1 giderken hayatımda ilk defa okuldan kaçmıştım :) eşim yani ozmanlar sevgilimdi onunla buluşmak için karşıyakaya gitmiştim ve sınıfta çok samimi kardeşim dediğim insan biliyodu bunu ama adamla öyle böyle bi...
  5. Lavinyayı 100 kişi ister bir kişi alır hahaha

Lavinyayı 100 kişi ister bir kişi alır hahaha

Şimdiii bende anlatayım bari Eşim yurtdışında okuyordu ve bizde zar zor görüşüyorduk.Neyse artık evlenmeye karar verdik ve ailelerimize açıldık.Benimde okul bitmişti.Gelecekleri gün öyle heyecanlıydım ki bende içim içime sığmıyordu.Her kıs eminim benim kadar heyecanlanır zaten:D:D Neyse geldiler ben güzel giyinmişim. Eşim beni görünce herşeyi unuttu hahaha bende onu görünce tabi parfümlerini...

Sayfayı Paylaş