gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bir araya gelmek

Konu, 'Çöplük' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Toplanmak.

Bir araya gelmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Arada Bir

Candan Erçetin - Arada Bir

arada bir bir yanim kacsam diyor uzaga katsam diyor onume canimi yorganimi arada bir bir yanim dussem diyor tuzaga gecsem dunyanin derdini varsam cennetime diyor ama o obur yanim var ya obur yanim amman obur yanim korkak diger yarim kurtulmak kolay mi kendinden siyrilmak kolay mi derdinden arada bir bir yanim yiksam diyor su dagi gorsem diyor ardini yarimi yarinimi...
  2. Aramızda biri vaarr

Aramızda biri vaarr

biri karikatürleri buldum arkadaşlar.. tipler çok sevimli :minik: [URL=http://g.imageshack.us/img339/tikirtigeli
  3. Yeniden bir araya gelecekler

Yeniden bir araya gelecekler

geçtiğimiz yıllarda aldatma yüzünden ayrılan Arzu Balkan Tamer Karadağ çifti evlilik hazurlıkları içinde inşallah bir dahada ayrılmazlar ortada bir çocuk söz konusu........ EVLİLİK YOLUNDA İLERLİYORLAR GEÇEN HAFTA BAŞ BAŞA SİNEMAYA GİDEN TAMER KARADAĞLI-ARZU BALKAN ÇİFTİ ÖNCEKİ GÜN DE EV BAKTI.... KENDİLERİNE UYGUN DAİRE BAKTILAR Önceki hafta liseli aşıklar gibi başbaşa sinemaya giden...
  4. Arada bir çok bunaldığınızda

Arada bir çok bunaldığınızda

Arada bir çok bunaldığınızda (YAZAN CAN DÜNDAR) Bir zamanlar bir psikoloji kitabında okuduğum bir bölüm vardı.. Hayatin ve getirilerinin kıymetini anlamak için tavsiye edilen bir metot vardı içinde.. Deniyordu ki; "arada bir, çok bunaldığınızda, hayatin sizin için çekilmez hale geldiğini düşündüğünüzde kendinize 10 dakika ayırın ve kendi cenaze töreninizi düşünün"... Cümleyi ilk...
  5. Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Selam kızlar size bir deyimin anlamını yani manasını sormak istiyorum acaba Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir ne olabilir bilen varsa yazsın lütfen bana

Sayfayı Paylaş