gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir arkadaşlar bu deyimin açıklamasını bilen var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Aşağı Bir Yukarı (Dolaşmak) Deyimi Bir Aşağı Bir Yukarı (Dolaşmak) Deyiminin Anlamı Nedir

Bir Aşağı Bir Yukarı Volta atmak anlamına gelir

Bir aşağı bir yukarı dolaşmak, gidip gelmek Canımız sıkıldıkça avluda volta atıp dururduk

Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı

Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı

Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı Selam millet Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamını yazarmısınız bana
  2. Bir Çift Sözü Olmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Çift Sözü Olmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Çift Sözü Olmak Deyiminin Anlamı nedir sizce bu deyimin açıklamasını bilenler sizleri buraya bekliyorum.
  3. Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir annem bu lafı çok kullanıyor ne demek acaba bu Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı merak ettim:S
  4. Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir

Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir

Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir bu sözü geçen duydum çok merak ettim kimin için ve neden söylenir acaba?
  5. Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba yine size bir deyimin açıklamasını sormak için geldim :) Bu sefer de merak ettiğim deyim Bir Varmış Bir Yokmuş Deyimi oldu ve bu deyimin yani Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamını yazmanızı rica ediyorum:)

Sayfayı Paylaş