gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bir Aşk Hikayesi...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Olay İngiltere’de geçiyor:[/FONT] [FONT=arial, helvetica, sans-serif] Yaşlı bir bey sabah erken evinden çıkmış yolda ilerlerken, bir [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar. [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Hemşireler adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar ama biraz beklemesini ve [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]röntgen çekerek herhangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]inceleyeceklerini söylemişler. Yaşlı bey huzursuz lanmış, acelesi olduğunu [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]istemediğini söylemiş. Hemşireler merakla acelesinin sebebini sormuş.[/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Adamcağız karım huzur evinde kalıyor her sabah onunla kahvaltı etmeye [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]giderim. Geç kalmak istemiyorum, demiş. Karınızın siz gecikince merak [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]edeceğini düşünüyorsunuz herhalde demiş hemşire.[/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Adam üzgün bir ifade ile ne yazık ki karım Alzheimer hastası ve benim kim [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]olduğumu bilmiyor demiş. Hemşireler hayretle madem sizin kim olduğunuzu [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]bilmiyor neden her gün onunla kahvaltı yapmak için koşuşturuyorsunuz demişler.[/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Adam buruk bir sesle "ama ben onun kim olduğunu biliyorum"[/FONT]

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bir Aşk Hikayesi...
    emegine saglik canim

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekten çok güzeldi. "Ama ben onun kim olduğunu biliyorum"... İşte budur diyorum. Teşekkürler paylaşım için.

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeldi gerçekten ellerine sağlık

Bir Aşk Hikayesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garip Bir Aşk Hikayesi

Garip Bir Aşk Hikayesi

Kalakalıyorum sensizliğin ortasında koskoca şehirdeki kaldırımlar yutuyor beni. Garip bir iç acıması yaşıyorum, kanasam, kendime aksam seni bulamıyorum. Haykırsam yola düşsem sana varamıyorum. Uzaklığınla yüreğime öyle bir yük alıyorum ki tasası başkasına kalmaz yeis fırtınasına kapılıyorum. Müzikler çalıyor sözsüz ve nakaratsız. Yine de her şey seni anlatıyor söz söz adım adım. Sabah gelirken...
  2. BİR AŞK HİKAYESİ (Kayahan) :))

BİR AŞK HİKAYESİ (Kayahan) :))

Ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız, ne güzeldi Artık ne sen, ne de ben bulamayız o günleri Bazen düşünüyorum da Bende de yanlış şeyler vardı galiba diyorum İkimiz de kıymetini bilemedik bir şeylerin Hatırlar mısın akşam olur, mumlarımızı yakardık Sen kokunu sürerdin, oda sen kokardı. Olmadık şeylere güler, durup dururken ağlardık Güzel havalarda sokaklara çıkardık Bir de kar yağınca...
  3. güzel bir aşk hikayesi

güzel bir aşk hikayesi

Çiçeğin peşinde Hikaye... Kocam bir muhendisti. Onunla sâkin tabiatini sevdigim icin evlenmistim. Bu sâkin adamin gogsune basimi koymak icimi nasil da isitirdi… Gel gor ki iki yil nisanlilik ve bes yil evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya baslamisti. Esimin -bir zamanlar cok sevdigim- bu ozelligi artik beni huzursuz ediyordu. Is iliskiye gelince oldukca icli, hattâ asiri hassas bir...
  4. üzücü bir aşk hikayesi

üzücü bir aşk hikayesi

üzücü hikayeler Adam genç eşini çok seviyor,bir o kadarda kıskanıyordu öyleki iş yerinde yemek verildiği halde,her öğlen o uzun yola rağmen evine gidiyor,eşiyle birlikte yemek yiyordu.Kadın, eşinin sadece yemek yemek için geldiğini düşünüyordu.Bilmediği bir şey vardı eşi kendisini kontrol ediyordu.Bu bilinmeyenle uzun süre birlikte yediler yemeklerini taa ki adam gelipte eşini evde bulamayana...
  5. Mükemmel bir aşk hikayesi…

Mükemmel bir aşk hikayesi…

mükemmel aşk hikayeleri Bir otobüs duraginda karsilasmislardi ilk kez…. Biri tipta okuyordu, öbürü mimarlikta. O ilk karsilasmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karsilasabilmek için, hep ayni saatte, ayni duraktan, ayni otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç… Birbirileriyle konusacak cesareti bulmalari biraz zaman aldi ama sonunda basrdilar. Ikisi de her sabah otobüse bindikleri...

Sayfayı Paylaş