Bir Aşk Hikayesi...

*GüMüŞ*

Yeni Üye
Üye
Bir Aşk Hikayesi...
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Olay İngiltere’de geçiyor:[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif] Yaşlı bir bey sabah erken evinden çıkmış yolda ilerlerken, bir [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Hemşireler adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar ama biraz beklemesini ve [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]röntgen çekerek herhangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]inceleyeceklerini söylemişler. Yaşlı bey huzursuz lanmış, acelesi olduğunu [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]istemediğini söylemiş. Hemşireler merakla acelesinin sebebini sormuş.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Adamcağız karım huzur evinde kalıyor her sabah onunla kahvaltı etmeye [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]giderim. Geç kalmak istemiyorum, demiş. Karınızın siz gecikince merak [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]edeceğini düşünüyorsunuz herhalde demiş hemşire.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Adam üzgün bir ifade ile ne yazık ki karım Alzheimer hastası ve benim kim [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]olduğumu bilmiyor demiş. Hemşireler hayretle madem sizin kim olduğunuzu [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]bilmiyor neden her gün onunla kahvaltı yapmak için koşuşturuyorsunuz demişler.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Adam buruk bir sesle "ama ben onun kim olduğunu biliyorum"[/FONT]

Ce: Bir Aşk Hikayesi...

Gerçekten çok güzeldi. "Ama ben onun kim olduğunu biliyorum"... İşte budur diyorum. Teşekkürler paylaşım için.

Geri