gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Aslan Burcu Bebeğinin Özellikleri Nasıl Olur ?

Konu, 'Aslan Burcu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aslan burcu aslan burcu bebeği aslan burcu bebeğinin özellikleri aslan burcu bebekleri aslan burcu bebeklerinin özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Bir aslan burcu eşi ve annesi olarak öncelikle aslan burcunun idaresi çok zor ama bir o kadar da bonkör , iyiliksever bir burç olduğunu söyleyebilirim. Tabi bu fikrim yükselen burcu da aslan burcu olanlar için. Yükseleni farklı ise çok sorun olmuyor :) Aslan burcu, adı üstünde ormanlar kralı aslanın minyatür halini alıp insanoğlunun arasına salmışlar sanki :D:D Onda ki özgüven, onda ki hakimiyet, onda ki liderlik havası hangi burçta var ? Cevap basit, hiçbirinde. :D:D Eğer bebeğiniz 23 temmuz 22 ağustos tarihleri arasında doğacaksa evde ki hakimiyet ona kalacak bir aslan burcu bebeği olacaktır. İşte aslan burcu bebeğinin özellikleri :)

Aslan burcunun kendini göstermeye her zaman önde olmaya ve parıldamaya ihtiyacı vardır, kendilerini çok beğenirler, ilgi çekmeyi ve kendilerini göstermeyi çok severler. Çok hareketli neşeli ve keyifli, özgürlüğüne düşkün bebeklerdir. Emir almayı ve engellenmeyi hiç sevmezler, enerji yüklüdürler ve evin neşesidirler. Baskı altında tutulmaktan ve ne yapacağının söylenmesinden hiç hoşlanmazlar. Hayal güçleri çok zengindir, zekidirler, çabuk öğrenirler. Küçük yaşlardan itibaren Aslan çocuğunun kişilik ve özgüvenini geliştirebilmesi için yeterince özgür bırakılması önemlidir. Kısıtlanmayı ve engellenmeyi reddederler.

Herşeyin merkezinde olmayı ve kendilerini göstermeyi çok severler, insanları yönetmeyi severler, anne ve babasını etkisi altına alıp yönetebilir. Sevimli ve çekicilikleri ile etrafındaki insanların ilgisini her zaman için toplarlar. Lider olamayı seven Aslan burcu çocukları, etrafındaki insanlardan kendini farketmelerini, liderliğini kabullenmelerini, ayrıcalıklarını farketmelerini ve kendine saygı duyulmasını bekler. Sevecen ve sıcak yapısıyla mutlu olmayı ve etrafındaki insanları mutlu etmesini bilir. Harcamayı çok severler, cömert ve eli açıktırlar.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    offf benim bir yeğenim var 7 ağuststa doğdu aslan burcu tam bir aslan burcu diyebiliriz. şuan bir yaşında ama küçükkenden itibaren çok zor bi bebekliği geçti kolik bir bebekti :D:D bide eski sevgilimden bilirim hahaha aslan burcu bir erkek bana göre değilmiş hahaha aslan burcu erkeği çok bilmiş, herşeyi ben bilirim ben yaparım ben üstünüm ben zzekiyimm ayyyy hiç çekilmez valla :D:D bu arada merak edenler için sölüyorum ben boğa burcuyum :D:D biricik kocacığımda başak :D:Dyaşasınn başak yaşasın mutluluk :D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mutluluğunuz bir ömür bebeklerle taçlanarak devam etsin inş asicik :kiss:

ASİMELEK bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Aminnnnn adminimmm aminn inşallah :kiss:

Bir Aslan Burcu Bebeğinin Özellikleri Nasıl Olur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aslan burcunun özellikleri!

aslan burcunun özellikleri!

aslan burcunun özellikleri Önemli özellikleri; Kendini iyi hissetmek, bu cümleyi söylemek kolay, ama gerçekleştirmesi hiçte kolay değil . Aslan için mutluluk ve içtenlik otomatik olarak gerçekleşmez. Çok belirgin bazı stratejiler kullanarak elde edilmesi gerekir. Bu stratejilerin çoğunlukla bilinçdışı oluşması güçlerini azaltmaz. Aslan'ın gelişimsel hedefinin açık tanımı, kendini ifade...
  2. Balık Burcu Bir Bebekle Annesinin Uyumu Nasıldır?

Balık Burcu Bir Bebekle Annesinin Uyumu Nasıldır?

bebeğinizin burcu ve sizin burcunuz, uyumlu mu, burç uyumu, nasıl olmalı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bebeğinizle birlikte yeni bir hayata başlarsınız.Birlikte bir uyum sağlamaya çalışırken ufak tefek zorluklar da yaşarsınız. Astrologlar araştırmışlar,mesela balık burcu bir çocuk hangi burçtan bir anneyle neler yaşarmış? ANNE: KOÇ Balık bir...
  3. Kova Burcu Bebeği Nasıl Bir Bebektir?

Kova Burcu Bebeği Nasıl Bir Bebektir?

kova burcu kova burcu bebeği kova burcu bebekleri kova burcu bebeği özellikleri kova burcu bebekleri özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğum çantanızı hazırladınız, doğum doktorunuz ve hastane de ayarlandı. :) Geri sayım başladı :) İçinizde bir kıpırtı, heyecan. İlk defa anne olacaksanız ilk sancıda hemen hastaneye koşmanıza gerek olmadığını bilmelisiniz. Zira yalancı doğum...
  4. Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

Bu konu; Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, erkekleri anlamak bazen zor gelebilir. Her ne kadar onlar aynı şeyi bizler için düşünüyor olsalar da aslına bakarsanız birer kapalı kutu olan erkeklerdir. Kadınlar daha şeffaftır, daha detaycıdır. Ancak erkekler duygularını belli etmezler herşeyi içlerinde yaşarlar. Böyle durumlarda...
  5. Aslan Burcu Annelerinin Kişilik Özellikleri

Aslan Burcu Annelerinin Kişilik Özellikleri

aslan burcu anneleri, aslan burcunun annelik özellikleri, aslan burcu anneliği nasıl Sevgili melekler, aslan burcu annelerinin kişilik özelliklerini öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki bilgilere bir göz atabilirsiniz... Sevgi gösterilerini seven bu anneler, kendilerine ve hayat tarzlarına düşkündür ama çocukları olduğunda onların ihtiyaçlarını cömertçe karşılamayı bilirler. Çocuklarını...

Sayfayı Paylaş