gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Bir baba kızına nasıl masal anlatır?

Konu, 'Karikatürler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

masal nasıl anlatılır Sevgili melekler, Bakın bir baba,Külkedisi,Rapunzel,Pamuk Prenses gibi masalları nasıl anlatıyor:deli:

Bir baba kızına nasıl masal anlatır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

baba bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları Bana bir masal anlat baba İçinde bütün oyunlarım Kurtlar kuzu olsun Şekerle bal Baba bir masal anlat bana İçinde denizle balıklar Yağmurla kar olsun Güneşle ay Anlatırken tut elimi Uykuya dalıp gitsem bile Bırakıp gitme sakın beni Bana bir masal anlat baba İçinde tüm sevdiklerim İçinde...
  2. Bana Bir Masal Anlat Baba

Bana Bir Masal Anlat Baba

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nasıl Ana Baba sınız

Nasıl Ana Baba sınız

Biz de Hata Yaptık Ama..! Eğer ebeveynseniz bu cümleyi çok iyi biliyorsunuzdur; üstelik sonundaki üç noktayla birlikte. Yıllardır herhangi bir sorunla gelen ergen ve/veya gençlerin anne- babalarıyla görüşmem gerektiğinde duyduğum ilk cümle çoğunlukla budur. Hata olarak gördükleri şeylerin neler olduğunu sorduğumda da, toplum nezlinde eleştirilse de aslında kabul gören, “masum” yanlışlar...
  4. hamilemiyim nasıl anlarım kızlar ?

hamilemiyim nasıl anlarım kızlar ?

merhaba ben normalde 26 günde bir adet görüyorum bu ay 29.gün ama hala olmadım ara ara adet sancıları oluyo göğüslerim şişti ve büyüdü geçen adetimden 4 gün önce hamile olma olasılığı doğmuştu adet görünce umudum kırıldı ama anormal bi adet ti çok fazla ve 4 gün sürdü normalde 1 hafta sürerdi bu ay olmadım hamilemiyim sizce
  5. Ölmüş ana baba hakkı nasıl ödenir?

Ölmüş ana baba hakkı nasıl ödenir?

Aşağıdakileri yapmaya çalışmalı. Namazlardan sonra dua edip, sevaplarını onların ruhlarına göndermeli. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Ana-babasına asi olan, vefatlarından sonra, onlar için dua etse, Allahü teâlâ, onu, ana-babasına itaat edenlerden yazar.) [İbni Ebiddünya] Sevabı onlara olmak üzere oruç tutmalı. Sevabı onlara olmak üzere hac etmeli. Âlimlerin çoğuna göre...

Sayfayı Paylaş