gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bir bakışımız yeter

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bir bakış yeter herşeyi anlatmaya :D:D
    [​IMG] [​IMG]

Bir bakışımız yeter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Bir Selamın Yeter

Nilüfer - Bir Selamın Yeter

Özleyecek bekleyeceğim sensiz günlerde seni ben sabredecek çok seveceğim seni hasretle yeniden kimbilir kaç gece sensiz ağlayıp hayalini kuracağım kimbilir kaç sabah sensiz uyanıp takvimleri sayacağım gözün arkanda kalmasın güle güle gönderiyorum&seve seve gönderiyorum bir selam yeter bir haber yeter senden çok şey istemiyorum özlediğim o gün gelecek yine beni seveceksin&yine bana...
  2. Müslüm Gürses - Bir Gülsen Yeter

Müslüm Gürses - Bir Gülsen Yeter

bu kadar çaresiz bırakma beni bağlandım bir kere çok sevdim seni senden istediğim çokşey değilki uzaktan uzağa bir gülsen yeter göğsüme yaslanıp elimi tutma sevgilim diyerek sevdalı bakma razıyım sen benim gibi bağlanma uzaktan uzağa birgülsen yeter __________________
  3. Farklı bir bakış açısıyla burçlar:))‏

Farklı bir bakış açısıyla burçlar:))‏

KOÇ Sözünde duramayan, özgüveni olmayan, gıcık şahsiyet... Hayat boyu illa birileri onu iteleyecek. Var ya, bütün ev kuşları, ana kuzuları genelde bu burçtan çıkar. Bunun sevdası bile bir halta yaramaz. Genelde platonik takılır hasbam. Yoktur ki cesaret denen şeyin zerresi bunda, gidip de söylesin.. Hadi bir mucize oldu zar zor söyledi ve siz de bir halt edip buna uydunuz. Eğer uçarı,...
  4. Bir Çocuğun Ramazan'a Bakışı

Bir Çocuğun Ramazan'a Bakışı

Ramazan ayı bayramı 2011 hikayeleri burada arkadaşlar. Minik bir çocuğun Ramazan ayı ve oruç tutmak hakkındaki düşüncelerini hiç merak ettiniz mi meleklerim. Birileri merak etmiş ve bunu içten ve komik bir hikaye olarak bize sunmuş. Ben okurken büyük keyif aldım. Yüzümden gülücük hiç eksik olmadı. Eminim sizler de okurken benimle aynı şeyleri hissedeceksiniz. ÇOCUĞUN GÖZÜNDEN RAMAZAN :::...

Sayfayı Paylaş