gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir balık nasıl traşlanır ayıklanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

balık nasıl pişirilir, nasıl traşlanır, nasıl ayıklanır, temizlenir, yenilir [​IMG] bir balık piştikten sonra nasıl traşlanır yada ayıklanr bunun tarifini yazarsanız sewinirim by

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli Misafirimiz,
    Konunuzu editleyerek içirisine bir adet pişmiş çipura attım :D:D

Şimdi öncelikle bu balığı elimizdeki çatal yardımı ile kafa bölümünden ayırırız, kafa bölümü ayrıldıktan sonra balığın kanat kısımları üste gelecek şekilde çatalı ortasına koyar ve iki eşit şekilde sağa sola ayırırız, ortadaki kemiğini aldıktan hemen sonra yüzgeç kısımdakileri de temizleyip afiyetle yeriz :)

bir balık nasıl traşlanır ayıklanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hasta bir balığın semptomları

hasta bir balığın semptomları

melek balığı hastalıkları beta balığım hasta melek balıgı hastalıkları balıkları balıklarının * Balık cansızlaşır ve bir köşeye çekilir, saklanır, diğer balıklardan kaçar. * Balığın karnında anormal bir şişlik oluşmuştur, tankın üstünden bakıldığında karnı balon gibi gözükür. * Balık yan yatmıştır ve filtrenin çekim gücüyle tankın içinde bir oraya bir buraya sürüklenir. * Vücudunda...
  2. Balık Burcu Bir Bebekle Annesinin Uyumu Nasıldır?

Balık Burcu Bir Bebekle Annesinin Uyumu Nasıldır?

bebeğinizin burcu ve sizin burcunuz, uyumlu mu, burç uyumu, nasıl olmalı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bebeğinizle birlikte yeni bir hayata başlarsınız.Birlikte bir uyum sağlamaya çalışırken ufak tefek zorluklar da yaşarsınız. Astrologlar araştırmışlar,mesela balık burcu bir çocuk hangi burçtan bir anneyle neler yaşarmış? ANNE: KOÇ Balık bir...
  3. Ciklet nasıl bir balık türüdür?

Ciklet nasıl bir balık türüdür?

balık almayı düşünüyorum ve bilen arkadaşlarıma soruyorum Ciklet nasıl bir balık türüdür?
  4. balığı evde nasıl saklayabilirim?

balığı evde nasıl saklayabilirim?

Kızlar eşim tam bir balık düşkünü.Ben de severim ve sık sık tüketiriz. Ama bazen balık tutmaya gittiğinde falz balıkla geliyor.İki kişiyiz nasıl saklayabilirim bu balıkları ben ?
  5. Hamsi Nasıl Temizlenir ve Ayıklanır?

Hamsi Nasıl Temizlenir ve Ayıklanır?

hamsi nasıl temizlenir, hamsi nasıl ayıklanır, hamsi ayıklaması nasıl yapılır deniz mahsüllerinden biri olan hamsi karadeniz suların da bolca bulunan bir balıktır. Özellikel karadeniz halkının sofrasından eksik olmayan ve kızartmasından turşusuna kadar yapılan hamsi temizliği ve ayıklaması hakkın da işinize yarayacak bilgileri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Hamsinin en lezzetlisi...

Sayfayı Paylaş