gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Baltaya Sap Olmak Deyiminin Anlamı acil yazın!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir Baltaya Sap Olmak Deyiminin Anlamı nedir lütfen bu deyimin anlamanı bilen varsa acil tarafından yazsın bu sayfaya

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Baltaya Sap Olmak Deyiminin Anlamı Nedir
    Bir Baltaya Sap Olmak

Belirli bir sanat ya da iş sahibi olmak.Şu yaşa geldin ama bir baltaya sap olamadın gitti anlamında söylenen deyimdir.

Bir Baltaya Sap Olmak Deyiminin Anlamı acil yazın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

arkadaşlarım Allah'a bir can borcum var diye bir deyim var bu deyimin anlamı nedir tam olarak teşekkür ediyorum.
  2. Allah'a Bir Can Borcu Olmak Deyiminin Anlamı

Allah'a Bir Can Borcu Olmak Deyiminin Anlamı

Allaha bir can borcu olmak kalmak deyimi anlamı manası açıklaması ne demek ilr ilgili bilgiler burada melekler Türkçemizde ki güzel deyimlerimizdan birinin daha anlamını sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Dilimize zenginlik katan deyimlerimizden birisi ''Allah'a bir can borcu olmak '' deyiminin anlamını açıklıyoruz; Allah'a bir can borcu olmak deyimi birkaç durumda kullanılır: 1....
  3. Bir Çift Sözü Olmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Çift Sözü Olmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Çift Sözü Olmak Deyiminin Anlamı nedir sizce bu deyimin açıklamasını bilenler sizleri buraya bekliyorum.
  4. Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir son zamanlarda annem yengem için bu cümleyi çok kullanıyor bende haliyle merak ettim acaba ne demek istiyor diye :)
  5. Arkadaşlar Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir?

Arkadaşlar Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir aranızda Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamını bilen arkadaşlarım varsa lütfen bana da Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamını yazsın. İyi günler.

Sayfayı Paylaş