gebe
  1. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0

bir bebeğin duası

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında sea34 tarafından paylaşıldı.

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim,beni Sen Kudretinle yarattın.
    Bana Sen vucüt verdin,hayat verdin,ruh verdin.
    Bunları Sen bağışlamasaydın eğer,hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi.

Ben bir anne ve babadan doğdum.ama ben dünyaya gözümü açmadan önce,onlar da nasıl bir bebek beklediklerini bilmiyorlardı.
    Bana Sen kendi dilediğin gibi bir süret verdin.
    Bana dünyada hiç kimseye vermediğin bir sima verdin.
    Alemlerin Rabbi benim yüzümde,sadece bana ait bir eserini nasıl işlemiş,göreyim ve göstereyim diye.

Bana göz verdin,Senin eserlerini göreyim diye.
    Bana kulak verdin,Senin yarattıklarının Seni nasıl zikrediyor işiteyim diye.
    Bana akıl verdin,Seni bulayım diye.
    Bana dil verdin,Seni zikredeyim diye.
    Bana kalp verdin,Seni seveyim diye.
    Dünya ve ahiretin bütün nimetlerini önüme serdin ve bana bir arzu verdin”Senden isteyeyim diye”

Vermek istedin.çünki vermek Senin şanındandır.
    Onun için bana istemeyi öğrettin.
    Aldığım her nefes Senin Rahmetindendir Ya Rabbi.
    Eriştiğim her nimet Senin ihsanındandır Ya Rabbi.
    Neşem,sevinçim,mutluluk ve huzurum hep Sendendir Ya Rabbi.
    Senin gizli açık nimetlerinin sayısını bilemem,hayal bile edemem.bilsem de saymakla bitiremem Ya Rabbi.
    Yalnız üzerimdeki en büyük nimetini bilirim:
    ”Bana şükretmeyi öğreten de Sensin Ya Rabbi”

19bjk03, juju ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Bana şükretmeyi öğreten de Sensin Ya Rabbi” amin ....

3. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Amin Amin Amin...çok güzel bir Dua tsk..

bir bebeğin duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin duası...

Bebeğin duası...

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim, beni Sen Kudretinle yarattın. Bana Sen vucüt verdin, hayat verdin, ruh verdin. Bunları Sen bağışlamasaydın eğer, hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi. Ben bir anne ve babadan doğdum. Ama ben dünyaya gözümü açmadan önce, onlar da nasıl bir bebek beklediklerini...
  2. Bebeğin duası

Bebeğin duası

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim, beni Sen Kudretinle yarattın. Bana Sen vucüt verdin, hayat verdin, ruh verdin. Bunları Sen bağışlamasaydın eğer, hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi. Ben bir anne ve babadan doğdum. Ama ben dünyaya gözümü açmadan önce, onlar da nasıl bir bebek beklediklerini...
  3. bir çiçeğin duası

bir çiçeğin duası

BiR ÇiÇeĞiN DuaSı... Ey bütün çiçeklerin,bütün bitkilerin,yerin göklerin,ve alemlerin rabbi... Ben senin yarattığın tohumlardan cansız bir tohumdum bir zamanlar, Sen bana can verdin. Dualarm kabul ettin,beni bir çiçek yaptın. Bana kendi dilediğin gibi bir şekil verdin,renklerle,desenlerle,süsledin yüzümü, Bana bir koku sürdün,koklayanı mest eden Güzellerden bir güzel yaptn görenlere...
  4. Bir ÇocuğuN DuaSı...

Bir ÇocuğuN DuaSı...

çocuk duaları cocuk dualari cocuk duasi en güzel çocuk duaları duası
  5. Kibariye'den Sertab'a Bebek Duası

Kibariye'den Sertab'a Bebek Duası

kibariyenin bebeği bebek duasi Allah Kibariye'nin duasını kabul eder inşallah :) KİBARİYE MESLEKTAŞI SERTAB ERENER İÇİN HAYIR DUASI ETTİ. Kibariye, NTV’nin yılbaşı programında birlikte sahne aldığı Sertab Erener’e, “Kızım gençsin güzelsin. Allah sana da çocuk versin. Niye anne olmuyorsun?” diye sordu. Erener yanıtladı: “Çok istiyordum ama artık o konuyu kapattım.”

Sayfayı Paylaş