gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir annem bu lafı çok kullanıyor ne demek acaba bu Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı merak ettim:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Ben Bilirim Bir de Allah ne demek
    Bir Ben Bilirim Bir de Allah sözlük anlamı

Bu deyim duyulan acıyı, çekilen sıkıntıyı anlatamam, onun ağırlığını benimle Allah'tan başka kimse bilemez anlamında kullanılmaktadır.

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

arkadaşlarım Allah'a bir can borcum var diye bir deyim var bu deyimin anlamı nedir tam olarak teşekkür ediyorum.
  2. Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı  nedir kızlar?

Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir arkadaşlar bu deyimin açıklamasını bilen var mı?
  3. Bir Çift Sözü Olmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Çift Sözü Olmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Çift Sözü Olmak Deyiminin Anlamı nedir sizce bu deyimin açıklamasını bilenler sizleri buraya bekliyorum.
  4. Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir

Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir

Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir bu sözü geçen duydum çok merak ettim kimin için ve neden söylenir acaba?
  5. Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba yine size bir deyimin açıklamasını sormak için geldim :) Bu sefer de merak ettiğim deyim Bir Varmış Bir Yokmuş Deyimi oldu ve bu deyimin yani Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamını yazmanızı rica ediyorum:)

Sayfayı Paylaş