gebe
  1. etğa

etğa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bir bilene sormam lazım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında etğa tarafından paylaşıldı.

selam sevgili melekler benim bir fikre ihtiyacım var benim mesleğim yok dışardan okuyorum çalışamıyorum iki yaşında kızım var iç çamaşırı alıp satmak istiyorum ama kararsızım ne olur yardım edin bir fikir verin nasıl olur acaba bilmiyorum:sütyen::sütyen::sütyen::sütyen:

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    iç camasırı rısklı ıs....bızım kendımıze aıt ıccamasırı dukkanımız vardı dukkan olmasına ragmen ıyı degıldı satıslar....eger denemek ıstersen dene ama cok tutacagını zannetmıyorum...hanı bıseyler satmak ıstersen avon,orıflame gbı kzmetık markalarından bırını satabılırsın yada temızlık markaları var bılındık onlarla gorusup satıs elemanı olabılırsın....

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm aramıza hoş geldinn.kızınıda allah bağışlasınn.canımm bence işin iyisi kötüsü olmaz ama iyice araştır sonra başla allah yardım eder inşallah.

4. etğa

etğa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yada yapabileceğim başka bişey

5. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım kolay gelsin işin zor ama herşey zor bu devirde, bence dene belki tutar çünkü bu işler hiç belli olmuyor

6. nur_nur_nur

nur_nur_nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kolay gelsın oncelıkle fıkrınız cok guzel ama bıraz zor gıbı onun yyanına bıraz kozmatık bırazda toka,taçlar vs... gıbı sus pus arac gereclerını de katarsanız cok daha kolay ve guzel olur.tabı benım nacızane fıkrım kolay gelsın sevgılır..

7. Kubur

Kubur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu işlerde cevre de önemli.ben mesela avon temsilcisiyim ama cevrem geniş olmadıgı için ancak kendi ihtiyacımı alıyorum.ayrıca yakın cevremdekilerde cok uyanık bu konuda,bize de sana gelen fiyatla getir diyolar.yani benim hiç karım yok kesinlikle,ama zaten ben kendi ihtiyaclarım için temsilci olmustum.Ama siz de durum öyle değil belli ki.eger cevrenize güveniyosanız denemek de fayda var ama sadece iç çamasırıyla sınırlı tutmayın.nur_nur_nur arkadasıma katılıyorum,yanında kozmetik,toka falan da satmaya calısın.basta cok az sayıda alın,hangisine talebin daha fazla oldugunu görmek için.ama dediğim gibi cevrenin geniş olması cok önemli,sınırlı sayıdaki cevreyle sadece 1,2 sefer yapabilirsiniz satıs.inş Allah gönlünüze göre verir.

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet böyle birşeye baslayacaksan ilk önce cevre gerekir.benim tanıdığım vardı lif vs tülbent oyası yapıp satıyordu sigara ve ekmek parasını cıkarıyordu hobi gibi eşine yardım olarak ve bayada satmıştı.arkadasın dediği gibi cevre cok önemli.gerci ic camasırıda ihtiyactır mahallede yasıyorsan cevrendekilere satarak baslarsın.ic camasırında çeşitte fazla olmalı mesela bayanlara göre gecelik vs.hoslarına gider almaya calısırlar dene bence :D

bir bilene sormam lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sorma sorma

Sorma sorma

sorma sorma nasıl geçti sensiz yıllar Sorma sorma Nasıl geçti Sensiz yıllar Yıllar Bir aşk rüzgarıydı Esip geçti Ardında boynu bükük Hatıralar Nöbet tutar yokluğun Vurur gecenin bir ortasında Kıydılar bize gençliğimize Hesabım yalancı yıllarla Herşeyde biraz sen varsın Baktığım heryerde gözlerin Koklarım yastığını hala İçimdeki hüzünlerde senin izlerin
  2. Bir Bilen Yol Gösterirse Sevinirim

Bir Bilen Yol Gösterirse Sevinirim

Nasıl Başlasam Bilemiyorum Açıkçası... Son Dört Haftadır Her Hafta Gebelik Testi Yaptım Negatif Çıktı...Ama Bu Ayki Adetim Gecikti 1 Gün Kadar Ve Kasıklarımda Anormal Bir Şişlik Var.Ne Bulantı Ne De Ona Benzer Herhangi Bir Belirti Var.Olmuşsa Mart Ayında Bir Gebelik Olmuştur Ve Şu Anda Varsa Bir Gebelik Tam 8 Haftalık. Geçen Ayki(Nisan Ayındaki Adetim)Zamanında Ve Normaldi.Bir Doktora...
  3. allık nasıl sürülür bir bilen yazsın!

allık nasıl sürülür bir bilen yazsın!

Ben bu makyaj işini sanırım hiç beceremiycem:S Ne yaparsam yapayım daha bu allıkta takılıp kalıyorum.Nasıl sürersem tam dozunda olur.Ya çok kaçıyor ya hiç belli olmuyor :(

Sayfayı Paylaş