gebe
  1. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bir blogdan alıntıdır hoşuma gitti paylaşayım dedim :) :)

Konu, 'Çöplük' kısmında Pasaklı Tanrıça tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hiç bukadar uzun yazı görmemiştim emeğine ve parmaklarına sağlık

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım maşallah büğtün bloğu almışsın herhalde :D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Eglenceli hemde egitici.. tek kelimeyle süperdi okurdan zewk aldığım ve bitmesin dediğim bir blog olmuş bizede okuma fırsatı verdin tşk balım..

Tatlım ... paylaşım içim öpüyorum koccaman sabah sabah iyiy geldi..

mucks pasaklıma:)

Bir blogdan alıntıdır hoşuma gitti paylaşayım dedim :) :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hoşa gitsin, gitmesin mahkemeye uyarız

Hoşa gitsin, gitmesin mahkemeye uyarız

Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Anayasa Mahkemesi’nin AKP’nin kapatılmasıyla ilgili kararının "nihai" olacağını, "hoşa gitsin ya da gitmesin" bu karara uyulmasının önemli olduğunu söyledi. Washington’da bulunan Babacan, Atlantik Konseyi adlı düşünce kuruluşunda, Türk-Amerikan ilişkileri ve Türkiye’nin bölgesindeki faaliyetlerine ilişkin bir konuşma yaptıktan sonra soruları...
  2. BİR ÇİRKİNİN İTİRAFLARI (alıntıdır)

BİR ÇİRKİNİN İTİRAFLARI (alıntıdır)

Dogdugumda doktorlar babama gelip "elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti" demişler - Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler - Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş.. hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde "lutfen sadece arkadaş kalalim" demişti - Amcam "olmeden...
  3. Git...Dedin...Gittim İşte

Git...Dedin...Gittim İşte

Kaç kez gittim senden... Yenilgiler yalniz yasanırdı ve sen her zamankinden daha cok yoktun... Sensizliğin hiçbir türüne alışamadığımı bilirdin, ama yoktun... Her zamankinden daha cok yoktun ve benim sana vurulduğumda kesilmemiş cezalara karşı nasıl savunmasız olduğumu bilirdin... Kaç kez gittim senden... Yine sana döndüm, her defasında sana döndüm, zemherilerde yere düşürülmüş bir...
  4. GiT " Dedim " ME " yi EkLeyemedim !

GiT " Dedim " ME " yi EkLeyemedim !

Gitmelisin... Yüzünü bir daha dönmeden gitmelisin... Ardına ve arkanda bıraktığın bana bir daha dönmemek üzere gitmelisin.... Bu güne kadar seni görmediğim bir gün olmamıştı... Her gördüğüm an daha çok özlüyordum seni... her gördüğümde içime biraz daha işliyordun... sensiz nefes alamayacağımı düşünüyordum... görüşemediğimiz iş saatlerimizde sesinle avunuyordum.. sesinle dolduruyordum...
  5. Uzun eldiven (hoşuma gitti)

Uzun eldiven (hoşuma gitti)

uzun eldiven modelleri uzun eldiven Bu eldiveni çok beğendim kullanışlımıdır bilinmez ama birtanede olsa olsun :) Bunun adı koldiven olsun bundan sonra :laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş