gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bir Bulut Olsam - Dizi Müzikleri 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son yıllarda ekranlarda oynayan dizilerin müzikleri dizilerden daha çok ilgi görmeye başladı .Bir bulut olsam dizisinin müziklerini bir albümde toplayan müzik firmasının çıkarmış olduğu albüm tanıtımına gelince [​IMG]
    Narin
    Bir Bulut Olsam
    Mecnun'um Leyla'mı Gördüm
    Üryan Geldim
    Yalnız
    Ateş ve Bulut
    Vardım Baktım - Kına Türküsü
    Narin'e Ağıt
    Baba Bugün
    Biz Kardeştik
    Tu Kulilk-i / Sen Çiçeksin
    Seher
    Uzak
    Yola Çıktım Mardin'e
    Gnossienne No.1
    Gecenin Anlattığı
    Su
    Adagio In C Minor
    Med-Cezir
    Canon In D Major
    Uzak 2
    Turnam Digerden Mardin'e

Bir Bulut Olsam - Dizi Müzikleri 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Bulut Oldum

Cengiz İmren - Bulut Oldum

Görsen ne haldeyim Kırık dökük, eski püskü viraneyim İnsaf bi çareyim!!! Hem yaralı, hem yıkılmış bir haldeyim Öyle bahtsız, öyle yalnız, mutsuzum ki... Ne yaptımsa ne ettimse kavuşmadık Bulut oldum göklerde Yağmura döndüm yağdım yerlere Karıştım sellere.. Bir kuş oldum göklerde Hiç yorulmadan seni aradım Unutamadım! Bir bilsen çok ağladım...
  2. Bulutlarda bir çift göz

Bulutlarda bir çift göz

Fotomontaj mı gerçek mi bilinmiyor... Sabah ezanı okunurken bulutlar arasında bir göz beliriyor. Bu görüntü şaşırttı! Sabah ezanı okunuyor Erzurum'da bir köyde... Ezan okunurken, kamera bulutlara doğru dönüyor ve inanılmaz bir görüntüyü kaydediyor... Bulutların arasında bir göz beliriyor... Ve o gözler sanki tepeden insanlara bakıyor. Kamera çekim yaparken köy halkı da bulutlar...
  3. Bir Bulut Olsam

Bir Bulut Olsam

Güzelyurt adlı bir sınır kasabasında hayat sakin bir şekilde akarken kasabanın en büyük ve görkemli konağında hastalıklı ve tutku dolu bir aşk yaşanmakta, ve bu karşılıksız aşka tanık olanların kanını dondurmaktadır….Belediye başkanı Aslan Bulut(Ünal ve ailesi kendi kurdukları bu düzende yaşarken bir gün kasabaya gelen doktorun olayların içine dahil olmasıyla, taşlar yerinden oynayacak,...
  4. Flüt Notaları Bir Bulut Olsam

Flüt Notaları Bir Bulut Olsam

Flüt Notaları Bir Bulut Olsam notalarını lütfen çok acil yazın ablalarım sizden bu konuda çabukluk ve yardım bekliyorum.
  5. Bir Bulut Olsam Flüt Notaları

Bir Bulut Olsam Flüt Notaları

Bir Bulut Olsamın flüt notaları Bir Bulut Olsamın notaları Flüt çalan müzisyen meleklerimiz için Bir Bulut Olsam parçasının flüt notaları şöyle; Bir Bulut Olsamın flüt notaları: fa-sol-la-la-la-fa-sol-la-la-la-la-sol-fa-la-sol-la-sol-la-fa-fa

Sayfayı Paylaş