gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir çalışanın bir yıllık kıdem tazminatı ne kadardır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba millet Bir çalışanın bir yıllık kıdem tazminadı ne kadardır bu konuda bilgi bekliyorum

2. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba.. benim bildiğim kadarıyla 1 yıllık tazminat 1 aylığınla eşdeğer kaç yıl çalıştıysan maaşını yıl sayısıyla çarp. örnek: 3 yıl çalışan biri ayda 1000 tl alıyorsa 3x1000=3000 tl kıdem tazminatı olur.

Bir çalışanın bir yıllık kıdem tazminatı ne kadardır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Kıdem Tazminat Tavan Ücreti Ne oldu?

2010 Kıdem Tazminat Tavan Ücreti Ne oldu?

tazminat tavan ücreti kıdem tazminatı tavan ücreti ssk kıdem tazminatı tavanı 2010 tavanı 2010 ssk Arkadaşlar 2010 Yılı Bütçe Kanunu ile belirlenen devlet memurlarının maaş hesaplamasına esas alınan katsayılar, 1 Ocak 2010 tarihinden geçerli olmak üzere 2010/7 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yeniden tespit edildi. Aylık katsayısı (0,057383), taban aylık katsayısı (0,76293), yan ödeme...
  2. Kıdem tazminatı tavanı nedir bilgi verirmisiniz ?

Kıdem tazminatı tavanı nedir bilgi verirmisiniz ?

Selamlar. Yeni işe başlayan bir devlet memuruyum.Arkadaşlar konuşurken duydum kıdem tazminatı nedir ?
  3. Kıdem tazminatının ödenmesi için gereken koşullar nelerdir?

Kıdem tazminatının ödenmesi için gereken koşullar nelerdir?

kıdem tazminatı nedir,kıdem tazminatı hangi koşullarda alınabilir,kıdem tazminatı tavanı 2014 ne kadar,kıdem tazminatım yanarmı,kıdem tazminatımı alabilir miyim,,kıdem tazminatımı almam için neler gerekir, 1475/14 kapsamında çalışanlara belirli şartlarla kıdem tazminatı ödenmektedir. Buna göre: -Aynı işverene bağlı çalışma süresinin en az 1 yıl olması, -İş sözleşmesinin işveren...
  4. BİR EVİN ORTALAMA YILLIK GELİRİ NE KADAR?

BİR EVİN ORTALAMA YILLIK GELİRİ NE KADAR?

bir hanenin ortalama yıllık geliri ne kadar,bir evin ortalama geliri ne kadar,bir haneye yıllık ne kadar para girmeli,ortamala yıllık hane halkı geliri ne kadar,bir evin yıllık geliri hakkında bilgiler Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre, yıllık bazda ortalama hane halkı geliri 29.479 TL. olarak belirlendi.Bunun yanısıra yıllık eşdeğer hanehalkı geliride aynı oranda düzenlendi....

Sayfayı Paylaş