gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Bir Çiftîn Günlüğü

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Kadının Günlüğü Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek, cazibeli, yakışıklı, anlayışlı, sevecen, her şey var.
    Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor. Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız..
    Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın, hala uzak, hala kabuğuna çekilmiş.
    Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?
    Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.
    O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile. Belki de kilo alıyorum.
    Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?
    Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.
    Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.
    Erkeğin Günlüğü
    Offff be, Fenerbahçe yine yenildi. Ama, kuru fasulye güzeldi...

2. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ahh bu erkekler varya öldürür adamı

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    vayyyy be adam ne derdinde kadın ne derdinde

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Kadin tam ucmus valla...Ne guzel senaryo tamamlamis oyle uyumus.Masallah:D

6. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ama şimdi kim kadının yerinde olsa öyle düşünür yaaaaaaaaa:D düşüncelerimiz ne kadar farklı erkeklerden.napmamız gerekiyo yani fenerbahçenin maçı vardı ondan yıl dönümümüzü hatırlamadı heee bunu mu düşünelim melekler ya

7. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Erkegin günlügü güzeldi hahahaMaç ve yemek!
    Sevgili melekler evde maç hastasi kocaniz varsa korkmayin ,onlarin AskI tutuklari takim.

8. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
Bir Çiftîn Günlüğü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Karafatmanın Günlüğünden

Bir Karafatmanın Günlüğünden

Bir Karafatmanın Günlüğünden Dün gece yine ölümle burun buruna geldim.Kendime bir zarar geleceginden degil ama karimCemile ne yapar sonra. Biz aksam yemegimizi genelde saat 11-12 gibi yerdik,ama ev sahiplerimizin misafiri geldiginden geç vakitlere kadar oturup yatmadilar.Neyse ki konuklarin gitmesiyle birlikte uykuya daldilar. Bir süre ortaligin sakinlesmesini bekleyip, yiyecek toplamaya...
  2. Gözüyaşlı Bir Babanın Günlüğünden

Gözüyaşlı Bir Babanın Günlüğünden

İnsanoğlu varolduğu günden beri acılar ve sevinçler içinde yaşamıştır. Bazen bunlardan biri ağır basmış, bazen diğeri; bazen biri uzun sürmüş, bazen de diğeri. Tabiî ki bunların dengelendiği zamanlar da olmuş. Tıpta ağrı eşiği diye bir ifade vardır; vücuda uygulanan herhangi bir fizik güce veya değişik hastalıklarda içeriden olan uyarılara karşı, ağrının hissedilmesi ve şiddetinin algılanması...
  3. Bir günlük bebeği öldürdüler

Bir günlük bebeği öldürdüler

Konya’da 4 çocuk babası evli bir kişinin, tarlasında işçi olarak çalışan genç kadınla yasak ilişkisi sonucu 4 ay önce dünyaya gelen bebeği, olayın duyulmaması için doğduğu gün boğduğu iddia edildi. Geçen yıl 13 Ekimde Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesinde doğum yapan Hacer K’nin (24) kan uyuşmazlığı bulunan bebeğini kontrol için verilen tarihte hastaneye getirmemesi üzerine Konya...
  4. Mutsuz bir kadının günlüğü

Mutsuz bir kadının günlüğü

Kocasının onu mutlu etmesini istiyor ve sonunda bakın neler oluyor.:D 1. Gün Dun gece 25. evlilik yıldönümümüzü kutladık..aman ne kutlamaydı..evlendiğimiz geceyi tekrar canlandıralım dedik, güzelce yemeğimizi yedik şarap içtik dansettik ve sıra yatağımıza girmeye gelince benim adam ne yaptı dersiniz? Kendini banyoya kilitleyip bütün gece ağladı!! 2. Gün Kocam bugün bana çok önemli bir sır...
  5. Bir bebeğin günlüğü

Bir bebeğin günlüğü

BEBEĞİN GÜNLÜĞÜ.... ‎5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu ......henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekl...eri seveceğim. 19 Ekim: Biraz büyüdüm....

Sayfayı Paylaş