gebe
  1. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

bir çiftin günlüğü:D:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında miss angel tarafından paylaşıldı.

Kadının Günlüğü Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum.
    Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var.

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız.. Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş.

Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.Belki de kilo alıyorum.

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Erkeğin Günlüğü :
    Öff be, FENERBAHÇE YİNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi...

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha emeğine sağlık canm
    erkek milleti daha ne beklenirdiki...:D

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bencede:D:D:D

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cok komıktı ya ben erkek hastalanmıs ama esıne soylemıyor sandım ama erkeklerın futbol sevgısıymıss

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ehh ayni canım biz neler düşünürken onlar neler düşünüyor işte:) en güzel örneği:)

bir çiftin günlüğü:D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Yöneticininn Banlanma Korkusu :D

Bir Yöneticininn Banlanma Korkusu :D

Yöneticimiz forumda o gün onlarca kişiyi banlayarak yoğun geçen ve yorgun bir günün ardından yatağına uzanır ve hemencecik uykuya dalar… Rüyasında lunaparka gider ve ‘at çemberi kap marlboroyu’ cuda biraz stres ve karavana attıktan sonra canı çarpışan otolara binmek ister… kırmızı bir otomobil seçer kendine ve sakin sakin demir yüzeyde huzur içinde ilerlerken o da ne?!... bir anda etrafını hiç...
  2. Yeni Bir Yetenek Daha :D

Yeni Bir Yetenek Daha :D

Yeni bir yeteneğimi daha dünyaya duyurmak istiyorum. Çok güzel bardak kırarım, hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar enteresan şekiller yaratabiliyorum bardak kırarak. :hhh: Bu yeteneğimin altında yatan özü henüz keşfedebilmiş değilim ama bu konuda kesinlikle süperim. Eşim öyle diyor :D:D:D Kaç tane kırdım bu güne kadar bilemiyorum. :D:D Yani demem o ki bu konuda kimse benimle boy ölçüşemez
  3. zekice bir ikna :D

zekice bir ikna :D

Psikolojinin gücü iknada ne harikalar meydana getirebiliyor! Sevgili anneciğim ve babacığım!Üniversiteye gitmek için evden ayrıldığımdan bu yana size yazmayı ihmal ettim.Yaptığım düşüncesizlikten dolayı üzgünüm.Size bugüne kadar olanları anlatacağım, fakat okumaya devam etmeden önce lütfen oturun.Oturmadan devam etmek yok, tamam mı? Artık hayli iyi sayılırım.Buraya geldikten kısa süre...
  4. deneme bir iki deneme :D

deneme bir iki deneme :D

imzamı değiştirdim onu deniyomda siteye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özürlerimi beya ediyorum :laugh: nasıl olmuş melişler beğendiniz mi yorum istiyom :d

Sayfayı Paylaş