gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bir çiftin günlügü

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

BİR ÇİFTİN GÜNLÜĞÜKadının Günlüğü Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum.

Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var.

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız.. Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş.

Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.Belki de kilo alıyorum.

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Erkeğin Günlüğü

Öff be, Beşiktaş YİNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi... :laugh:

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bir çiftin günlügü
    :laugh::laugh::laugh:süpermiş paylaşım için teşekkürler meleğim

3. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ben tesekkür ederim canım

4. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ay inanamıorum yha çok komikmiş :D:D:D:D

5. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    ayyyyy hayret ediyorum yaaa adam yazık maç düşünyomuş bende sandım ki kadının hissettikleri doğru:D nese sonuç iyi genede:D:huhe:

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ay şu herüfler bir alem yaaa :hhh: kadın ne düşünüyor adam ne düşünüyor tüüü seni. emeğine sağlık canım güzel konun için mersi

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    değişik bişey buuu kafam karıştı :D:D:D
    jeton 8 köşeli geç düştüde :hhh:
    emeğine sağlık canım :)

8. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagolun cnm rica ederim :humble:

bir çiftin günlügü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Türk vatandaşının günlügü

Bir Türk vatandaşının günlügü

UYANILIR. Gözler açılıp besmeleyle tavana bakılır. Çok şükür tavan olması gereken yerde durmaktadır; deprem olmamıştır. Kalkılır. Etrafa şöyle bir göz atılır. Çok şükür eve hırsız takımından giren çıkan olmamıştır. Camdan dışarıya bakılır. Şükür kapıdaki arabaları sel almamıştır. Banyoya girilir. Çok şükür sular akmaktadır. Mutfağa dalınır. Bir yumurtayı sütle çalkarım Kızarmış ekmek, biraz...
  2. Bir Bebegin Günlügü... mutlaka okuyun

Bir Bebegin Günlügü... mutlaka okuyun

5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim. 19 Ekim: Biraz büyüdüm. Kımıldamam mümkün değil. Annem...
  3. bir kara fatmanın günlügü

bir kara fatmanın günlügü

Dün gece yine ölümle burun buruna geldim. Kendime bir zarar geleceginden degil ama karim Cemile ne yapar sonra. Biz aksam yemegimizi genelde Saat 11-12 gibi yerdik, ama ev sahiplerimizin misafiri geldiginden geç vakitlere kadar oturup yatmadilar. Neyse ki konuklarin gitmesiyle birlikte uykuya daldilar. Bir süre ortaligin sakinlesmesini bekleyip, yiyecek toplamaya basladim. Bugün misafirler...
  4. Bir Kadinin Günlügü...

Bir Kadinin Günlügü...

Kadının Günlüğü : Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra,...
  5. bir çiftin günlüğü:D:D

bir çiftin günlüğü:D:D

Kadının Günlüğü Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra,...

Sayfayı Paylaş