gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Bir çocuğun 3 dilek hakkı...

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

Bir çocuğun 3 dilek hakkı... Günümüzde üç dilek hakkımız olması çok önemlidir. Maalesef sevinerek bu hakkımızı
    kullanırız her zaman. benim 3 dilek hakkım olsa 3 dilek hakkı daha isterdim. Elde var 6

dilek hakkı, 5 ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkım daha olur. 15 dilek ile her

istediğimi dilerim. Günah değilse allah olmayı dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkım

sonsuz kere sonsuz olur. Çok akıllı olurum. Maalesef her istediğimi yapabilirim. Kendime

kasvetli bir yarış arabası yaptırırım. Onunla antalya'ya gider dedemlerin elini öperim.

Dedem bana torunum allah olmuş der. Sevinir. Harçlık verir. Sonra dedem mezarlıkta

zombileri öldürmeye gönderir beni. Hepsini yok ederim ışın kılıcıyla. babamı da döverim.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :)biliyordum bunu

Bir çocuğun 3 dilek hakkı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolera - Bir Dilek Hakkı

Kolera - Bir Dilek Hakkı

Ben Esen rüzgarla geldim bir Eylül günü Ağaçtan düştüm bu asfalta terkedildim Bir yanlızım , yanlızlığımı paylaştım Paylaştıkça yanlızlaştım İlkokulda arkadaştım lisede şeytanlaştım Çünkü şeytanla tanıştım saflık benden güçlü bir zaman Ben de güçtüm gel zaman git zaman Kolo mübarek olsun gazan burda olsa da ahirette olmasın tasan Her an kırılmaya hazır bir biblo gibiyim köşemde Üzülürüm renkli...
  2. size 3 dilek hakkı verseler ne dilerdiniz??

size 3 dilek hakkı verseler ne dilerdiniz??

arkadaşlar bir peri çıktı karşınıza ve sizden 3 dilek dilemenizi istedi ne dilerdiniz?? ben başlayayım 1.mutluluk 2.huzur 3.sağlık şimdi sıra sizdeeee
  3. hep çocuk kalmanız dileğiyle......

hep çocuk kalmanız dileğiyle......

Gel oğlum kalk bakalım tahtaya, sana bi sorum var. - Buyurun, sorun öğretmen...im... - Canlılar kaça ayrılır? - Dörde ayrılır öğretmenim. - Bana yanlış gibi geldi ama say bakalım.. - Bitkiler,Hayvanlar,İnsanlar,Çocuklar. - Çocuklarda insan değilmi oğlum? - Haklısınız, o zaman canlılar üçe ayrılır öğretmenim - Peki, şimdi yeniden say bakalım.. - Bitkiler, Hayvanlar ve çocuklar.. - Oğlum...
  4. 3 Dilek

3 Dilek

olmaz ya, diyelim ki bir gün karşınıza bir peri çıktı ve 3 dileğinizi gerçekleştireceğini söyledi, ne dilerdiniz?
  5. bir dilek hakkınız olsa :)

bir dilek hakkınız olsa :)

bir dilek hakkınız olsa ne dilerdiniz bazı kısıler sonsuz dılek hakkı dıyor ama meleklerim neler dılerdı acaba :) yanıtlarınızı beklıyorum:gossip: :gossip: nanik

Sayfayı Paylaş