gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Bir ÇocuğuN DuaSı...

Konu, 'Dini Resimler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

çocuk duaları cocuk dualari cocuk duasi en güzel çocuk duaları duası [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir ÇocuğuN DuaSı...
    çok güzel canım ya emeğine sağlık

3. Elif01

Elif01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cok güzel, paylasim icin tesekkürler canim...

4. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık

Bir ÇocuğuN DuaSı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir çiçeğin duası

bir çiçeğin duası

BiR ÇiÇeĞiN DuaSı... Ey bütün çiçeklerin,bütün bitkilerin,yerin göklerin,ve alemlerin rabbi... Ben senin yarattığın tohumlardan cansız bir tohumdum bir zamanlar, Sen bana can verdin. Dualarm kabul ettin,beni bir çiçek yaptın. Bana kendi dilediğin gibi bir şekil verdin,renklerle,desenlerle,süsledin yüzümü, Bana bir koku sürdün,koklayanı mest eden Güzellerden bir güzel yaptn görenlere...
  2. İstiklal Savaşı'nda Bir Kızın Duası

İstiklal Savaşı'nda Bir Kızın Duası

Allah'ım; Ak saçlı ihtiyarlar, bağrı yanık analar, gönlü yaralanmış yetimler, bütün Türk ve Müslüman kulların hep birden duaya geldik. Sesimiz, sana minarelerden, memleketimin bütün müslüman dünyasına ses veren mabedlerinden yükseliyor... Kalbimizi sana açtık. Gözlerimizde senin nurun, kalbimizde senin vecdin, ruhumuzda senin aşkın var... Mabedlerinde ağlayan, surların üzerinde feryat eden,...
  3. Annenin çocuğuna duası...

Annenin çocuğuna duası...

annenin çocuğuna duası cocuga dua çocuğuma dua çocuğum için annenin cocuguna duasi Anne babanın duası hiçbir zaman reddolunmuycak dualardan birisidir.. Allah'ım bebeğimi nur kıl, Aklını nur kıl,kulaklarını ve gözlerini nur kıl,üstünü nur kıl,altını nur kıl,sağını,solunu,etini,kemiğini,kanını nur kıl...Allah IM Ey nurlandırıcı Allah 'ım, Zatının,Sıfatının ve Habibinin sevgisi ve...
  4. Çok etkili bir korunma duası..

Çok etkili bir korunma duası..

en etkili dualar etkili dualar korunma duası en dua koruma duası Çok Büyük Bir Korunma Duası بِسْمِ اللَّهِ الَّذِى لاَ يَضُرّ ُ معَ اِسْمِهِ شَيْءٌ فِي اْلاَرْدِ وَلاَ فِي السَّمَاءِ وَ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمْ Türkçe Okunuşu: Bismillâhillezî lâ yedurru mea ismihî şey'un fî-l (ea)rdi ve lâ fis-semâi ve hüves-semîul alîm. Bu Duanın Havassı: Enes bin Malik'e (R.A.) Peygamber Efendimiz...
  5. bir bebeğin duası

bir bebeğin duası

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim,beni Sen Kudretinle yarattın. Bana Sen vucüt verdin,hayat verdin,ruh verdin. Bunları Sen bağışlamasaydın eğer,hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi. Ben bir anne ve babadan doğdum.ama ben dünyaya gözümü açmadan önce,onlar da nasıl bir bebek beklediklerini bilmiyorlardı. Bana Sen kendi...

Sayfayı Paylaş