gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkı sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkı sözleri için yazıyorum size Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkıyı kim söylüyor ve sözlerini paylaşır mısınız ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Çocuk Sevdim dizisi sevdim seni bir kere sözleri bir Çocuk Sevdim dizisi 26. bölümde çalan şarkının sözleri

Sevdim seni bir kere
    Başkasını sevemem
    deli diyorlar bana
    desinler değişemem
    hayatta en zor olan
    bir insanı tanımak
    kabul etmek huylarını
    değişmeden bir olmak
    Sevgi anlaşmak değildir
    nedensizde sevilir
    bazen küçük bir an için
    ömür bile verilir
    Sevgi anlaşmak değildir
    nedensizde sevilir
    Bazen küçük bir an için
    ömür bile verilir

Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Müziği Sözleri

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Müziği Sözleri

bir çocuk sevdim dizisi müziği şarkı sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reyting savaşına Eylül ayında girecek olan Kanal D'nin yeni sezon dizisi Bir Çocuk Sevdim'in fragman şarkısının sözlerini paylaşıyoruz melekler :) Sözleri Sezen Aksu'ya bestesi Onno Tunç'a ait olan bu şarkı Sezen Aksu'nun Sezen Aksu'88 albümünde ilk olarak yer almış. BİR ÇOCUK SEVDİM Bir çocuk gördüm...
  2. Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü

Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü

Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü Selam millet sizden Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözlerini istiyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  3. Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri

Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri

Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri Bir Çocuk Sevdim sinanın meyhanede dinlediği şarkı Bir Çocuk Sevdim adlı dizinin son bölümünde Sinan'ın meyhanede dinlediği Gül Döktüm yolları şarkısının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Yollarına gül döktüm gelir de geçer diye Geçmedin boynum büktüm başka yar seçer diye Menekşe,lale,hanımeli,güzel huyun yoktur bedeli...
  4. Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözü

Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözü

Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözü için yazıyorum size lütfen Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözlerini yazın buraya
  5. Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkının Sözleri

Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkının Sözleri

Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkının Sözleri neydi lütfen biliyorsanız yazın Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkının Sözlerini buraya.

Sayfayı Paylaş